MarkAntalya İş Başvurusu

4

Türkiye’nin turistik cenneti Antalya’nın kalbinde kurulu olan MarkAntalya 155 marka, 3000 araçlık otopark, fastfood ve restoranlarla bölge halkının hizmetinde kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir. En seçkin markaların buluştuğu, zücaciyeden beyaz eşyaya, dekorasyondan giyime kadar geniş ürün yelpazesine sahip MarkAntalya daha yeni hizmete girdiğinden birçok personele ihtiyaç duymaktadır.

 

MarkAntalya İş Başvurusu süreci nasıl işlemektedir?

Kalitenin ürüne dönüşüp halka arz olduğu yer olan MarkAntalya yeni bir kuruluş olduğundan henüz resmi web sitesi tam olarak hizmete girmemiştir. Fakat bünyesinde barındırdığı mağazalarda çalışmak isterseniz internet markantalya üzerinden veya bireysel olarak başvuru yapabilirsiniz. Eğer MarkAntalya kuruluşu bünyesinde çalışmak istiyorsanız kısa bir süreliğine avm müdüriyetine bireysel olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Güvenlik görevlisinden temizlik elemanına, muhasebe elemanından yönetici kadrolarına kadar birçok pozisyonda iş talebi alınmaktadır.
Bu iş taleplerini avm insan kaynakları bölümüne giderek MarkAntalya iş başvurusu işleminizi yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra insan kaynakları yetkilileri sizinle iletişime geçerek bir ön görüşme talep edeceklerdir. Ön görüşmeye giderken kendinden emin, ne istediğini bilen ve iletişim konusunda becerikli bir görüntü sergilemeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Güzel geçen bir ön görüşmenin ardından işe başlama noktasında gerekli olan belgeleri muhasebe elemanlarına teslim ettikten sonra işe başlayacağınız günü öğrenebilirsiniz.

Sizde hayatın içerisinde kendinize bir kariyer fırsatı yaratmak ve MarkAntalya ayrıcalıklarını yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken MarkAntalya iş başvurusu formunu doldurup şansınızı denemek.

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "MarkAntalya İş Başvurusu"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

ben 22 yaşındayı ismim samet özgezer temizlik işinde çalışmak istyorum

SLM MRB BEN İSMAİLDÜĞÜNCÜ TEMİZLİK İŞİNDE ÇALIŞMAKİSTİYORUM İŞSİZİM ACİL İŞARIYORUM LTF 05445295664 BUNUMRADAN ULAŞABİLİRSİNİZ
İYİAKŞAMLAR

merhaba benim%55 engel raporum var

Merhaba 28 yasındayım….is ariyorum…depo magaza ve reyonlar da calisabilirim