Mahkeme Hakem Heyeti Kararının İcra Marifetiyle Tahsili Dilekçesi Örneği

0

İcra Dilekçe Örnekleriİcra konusunda aradığınız tüm dilekçe örneklerini artık tek adreste bulabilirsiniz! Devlet dairelerinde tüm bildirim ve isteklerinizi dilekçelerle bildirmemiz istenir bizden. Bu yüzden sizlerin işine yarayabilecek çeşitli İcra dilekçe örneklerine ve formlarına sitemizde yer verdik.

İcra Dilekçe Örneklerini bilgisayarınıza indirmek için ihtiyacınız olan konuyu seçip, indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Örnek bilgisayarınıza birkaç saniye içerisinde word dosyası şeklinde inmiş olacaktır.

Sitemizde İcra gerekçelerinize göre özel olarak hazırlanmış dilekçe örneklerini bulabilirsiniz. Diğer dilekçe örneklerine İcra dilekçeleri bölümünden ulaşabilirsiniz!

İcra Dilekçe Örnekleri

İNDİR

…… (    ) İCRA MÜDÜRLÜĞÜNE

 

 

 

Alacaklı             : ………… (TC Kimlik No: ………..)

Adresi                       : ………………………………..

………………………………..

 

Borçlu                       : ………………….

Adresi                       : ………………………………..

………………………………..

 

AsılAlacak Miktarı      : ………………

 

Konu                 : Mahkeme/Hakem Heyeti Kararıyla kesinleşen alacağınilamlı icra ödeme emriyle tahsili.

 

Açıklamalar                :

 

1-) ……….. Mahkemesi/HakemHeyetinin../../201. tarihli 201./… Kararıyla dava/şikayet konusu alacak karşı tarafınsüresinde itiraz etmemesi sebebiyle kesinleşmiştir.

 

2-) İşbu nedenle kesinleşmiş bulunan Mahkeme/HakemHeyeti kararının ilamlı takiplerdeki icra ödeme emrinin borçluya tebliği vealacağın yasal faizleriyle birlikte toplamının tahsili gereğiyle İcraMüdürlüğünüze müracaat etmek zorunda kaldım.

 

Gereğini saygıyla dilerim. ../../201..

 

Takip Talebinde Bulunan

(Alacaklı)

(Ad, Soyad ve İmza)

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir