Mağazacılık CV Örnekleri

0

Mağazacılık CV Örnekleri

Mağazacılık sektöründe herhangi bir pozisyonda iş başvurusu gerçekleştirmek için etkili bir CV hazırlamak gerekir. Bunun için başvuracağınız pozisyona uygun CV örneklerini sitemizde inceleyebilir, kolay ve hızlı bir form hazırlayabilirsiniz.

Mağazacılık sektöründe üretim, pazarlama, satın alma, satış, tasarım gibi farklı pozisyonlarda çok sayıda personel istihdamı gerçekleştirilmektedir. Özellikle üretim ve satış elemanları bu sektörün en çok açık olan iş pozisyonlarıdır.

Mağazacılık Sektörü için CV hazırlama

Mağazacılık sektöründe iş başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız basit ama etkili bir CV hazırlamanız gerekir. Peki CV’niz de neler yer almalı?

Mağazacı Özgeçmiş Örneği

Mağazacı CV Örnekleri 2016

Mazacılık CV Örneği İNDİR

Bize yazın profesyonel CV’nizi biz hazırlayalım : [email protected]

CV’de olması gerekenler;

  1. Fotoğraf

Özellikle satış elemanları ya da müşteri ilişkileri departmanında çalışacaklar için kişisel bakımı önem veren adaylar tercih edilmektedir. Bu nedenle CV’nize ekleyeceğiniz fotoğrafınız vesikalık resim özelliklerinde ve yüksek kalite de çözünürlüklü olmalıdır.,

  1. Kişisel Bilgiler

Adı, soyadı, doğum tarihi, medeni durumu, erkek adaylar için askerlik durumu bilgileri

  1. İletişim bilgileri

Adres, telefon, e-mail bilgileri

  1. Eğitim bilgileri
  2. İş deneyimi

En son çalıştığınız ya da çalışmakta olduğunuz en 3 firma bilgileri.

İşyeri bilgilerini ve çalıştığınız pozisyonu, kısaca belirtmelisiniz. İş deneyimi olmayan adaylar, staj deneyimlerini yine çalıştığı görev ve pozisyonla belirtmeleri yararlı olacaktır.

  1. Sertifikalar, kurslar

Satış pazarlama, satın alma veya müşteri ilişkileri ile kişisel gelişim kursları dahil her türlü katılmış olduğunuz kurs ve seminerleri belirtebilirsiniz. Özellikle satış elemanları için yabancı dil bilgisi  bilgisayar ve kasa kullanımı gibi bilgiler önem arz ettiği için mutlaka belirtmenizde yarar var.

  1. Referans Bilgileri

En az iki referans yeterli olmaktadır.

Mağazacılık sektöründe görev yapan satış elemanları için part time çalışma olanağı da oldukça fazladır. Eğer tam zamanlı çalışmak için başvuru yapmıyorsanız, sitemizde bulunan part time iş başvuru örneklerini inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir