Loya İş Başvurusu 2013

0

Loya İş Başvurusu 2013

Loya birçok iç giyim ürünü pazarlaması yapan oldukça ünlü Türk şirketlerinden biri… Loya’nın birçok mağazası hemen hemen Türkiye’nin her yerinde var ve genellikle bu mağazalar bayilik başvurusu ile şehirlere veriliyor. Oldukça kaliteli ürünleri olan Loya, genellikle çalışanları konusunda da aynı hassasiyeti gösteriyor ve firmanın pazardaki yeri arttıkça, istihdam talebi de oldukça artırıyor.

Genellikle buraya yapılan başvurular bir iç giyim firması olduğu için kadınlardan alınıyor. Güzel, bakımlı ve genç olmak elbette ki firma ve mağaza yöneticileri için önemli. Loya’ya yapılan mağaza müdürlüğü, satış danışmanlığı veya kasiyerlik gibi başvurular genellikle mağazanın kendisine yapılan başvurularla değerlendiriliyor. Aksi taktirde Loya merkezine yapacağınız başvurular kabul görmeyebilir.

Loya Adana, Ağrı, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Kocaeli, Samsun gibi büyük şehirlerde mağazaları bulunuyor. Buradaki mağazalara gidip bireysel olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Loya merkeze yapılan başvuruları ise kariyer sitelerinden kabul ediyor ancak dilerseniz direk olarak adrese de başvuruda bulunabilirsiniz. Avcılar, İstanbul’da bulunan Loya’nın merkezinde pozisyonlar mağazalardaki gibi kısıtlı değil ve burada herhangi bir cinsiyet ayrımı gözetmeksizin iş başvurusu yapabiliyorsunuz. Loya gibi iç giyim konusunda Türkiye’nin lider firmalarından birinde çalışmak istiyorsanız, kariyeriniz konusunda en isabetli kararlardan birini vermişsiniz demektir. Loya’ya iş başvurusu yapabilmek için size vereceğimiz adrese CV’nizi gönderebilir veya da yüz yüze görüşerek CV’nizi elden teslim edebilirsiniz.

loya

Loya iş başvuru adresi:
Loya Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.
Cihangir Mah. E-5 Yanyol No:303 Avcılar / İSTANBUL
Tel No: +90 212 694 0880

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir