Linkedin’de Profilinizi Kimler Görüntüledi Nasıl Bakılır?

0

Profilinizi Kimler Görüntüledi Nasıl Bakılır?

Ünlü sosyal ağ linkedin, kullanıcılarına sağladığı birbirinden farklı avantajları alanında oldukça etkili bir sosyal ağdır. Linkedin ile insanlar ülkenin pek çok bölgesinde var olan iş imkanlarını daha yakından görebilmekte, hatta yaşadıkları şehirdeki iş fırsatlarına dahi linkedin ile ulaşmaktadır. İş fırsatlarının yanı sıra internette geniş bir çevre edinmek isteyenler için etkili bir konumda yer alan sosyal ağ, bünyesinde eklediği yeni özellikleri ile kendisini geliştirmeyi sürdürmektedir. Linkedin sosyal ağının kullanıcıları için sunduğu önemli özelliklerden biri profilin kimler tarafından görüntülendiğinin bilinmesidir. Peki, linkedinde profilinizi kimler görüntüledi nasıl bakılır? Merak etmiyor musunuz? Gelin bunu daha yakından inceleyelim.

Linkedinde profilin kimler tarafından görüntülendiği nasıl öğrenilir?

Linkedinde bir kişinin kendi profiline kimlerin baktığını görmesi mümkündür. Ancak bu durum sadece son 90 gün için geçerli bir durumdur. Yani kişi son 90 günden daha önce profiline kimlerin baktığını göremez. Ayrıca profile bakan kişiler hakkında çeşitli bilgiler de yine burada yer alır.

Profilin kimler tarafından görüntülendiğini öğrenmek isteyen bir kullanıcının yapması gereken öncelikle fareyi sayfanın üst kısmında yer alan Profil sekmesinin üzerine getirmek ve bunun ardından açılan menüden Profilinizi Kimler Görüntüledi seçeneğini seçmektir. Bunun yanı sıra ana sayfanın sağ kısmında Profilinizi Kimler Görüntüledi kutucuğu da aynı işlevi görmektedir. Ancak son 90 gün içerisinde profil herhangi bir kişi tarafından görüntülenmemişse kutucuk aktif olmaz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir