Lal Dedeoğlu Özgeçmiş

0

Lal Dedeoğlu Özgeçmiş

İstanbul gece hayatının tanınan isimleri arasında yer alan Lal Dedeoğlu, gece hayatına dair getirdiği birçok yenilik ile isminden sık sık söz ettirmektedir. Özellikle de gece hayatında mekanlarda bulunan konseptlere çok farklı tarzlarda yaklaşan Lal Dedeoğlu hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Lal Dedeoğlu Kimdir?

İstanbul’da dünyaya gelen Lal Dedeoğlu İstanbul dışında aldığı özellikle de Avrupa’da aldığı eğitimler ile gece hayatına renk getirme başarısı göstermiştir.

Lal Dedeoğlu Genel Bilgi

Cem Feray ile uzun süre evli kaldıktan sonra boşanan Lal Dedeoğlu’nun son zamanlarda ismi ünlü komedyen Cem Yılmaz ile sık sık anılmaktadır. İlk eşi olan Cem Feray’dan olan kızı Leyla’nın da ismi son zamanlarda sık sık gündeme gelmektedir. Oyunculuk kariyerine başlangıç yapan Leyla’nın yakın zamanda önemli bir proje içerisinde yer alması beklenmektedir.

Lal Dedeoğlu Eğitim Bilgileri

İstanbul’da bulunan ve İstanbul’un en önemli Güzel Sanatlar Fakültesi sayılan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olan Lal Dedeoğlu eğitimini bu yönde geliştirmeye devam etti. Fotoğrafçılık bölümünden mezun olduktan sonra uzun bir süre reklam fotoğrafçılığı alanında kendisini geliştiren Dedeoğlu, sonralarında açtığı bar ile işletme sektöründe boy göstermeye başladı.

Lal Dedeoğlu Kariyeri

Kariyerine reklam fotoğrafçılığı ile başlayan ancak son zamanlarda işletmeciliğe yönelen Lal Dedeoğlu’nun halen İstanbul’un en işlek caddelerinden olan Teşvikiye’de bulunan bir bar işletmesi bulunmaktadır ve bu işletmenin başında durmaktadır.

Merak Ettiğiniz Tüm Ünlü Özgeçmişlerine Buradan Ulaşabilirsiniz

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir