KYK Personel Alımı 2018

0

KYK Personel Alımı 2018

2018 yılı içerisinde Kredi Yurtlar Kurumunda çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacağı KYK Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Başvuru yapacak olan adayların belirlenen kriterlere uygun olması durumunda başvuruları bizzat internet üzerinde yapacakları KYK tarafından açıklandı. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Kredi Yurtlar Kurumunda çalışmak isteyen personellerin belirlenen kriterler uygun olması durumunda internet üzerinden başvuruları kabul edilmektedir.

KYK’dan çalışmak için gerekli şartlar

Kredi Yurtlar Kurumunun bünyesinde çalışmak isteyen personellerin kriterleri KYK’nin resmi internet sitesi üzerinden resmi olarak açıklandı. 18 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli olacak başvurularda sizlerde başvurunuzu internet üzerinde yaparak başvurunuzu yapma şansını yakalamış olacaksınız.

KYKCV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

KYK iş başvurusu nereye yapılır?

Kredi Yurtlar Kurumu bünyesinde çalışmak isteyen personellerin başvurularını bizzat internet üzerinden belirlenen sayfadan yapmaları gerekmektedir. 15 adet sözleşmeli personel alımı yapacak olan kuruma yapacağınız başvurularda, belirlenen pozisyonlara uygun kriterleri taşıyorsanız sizlerde başvuru yapabilirsiniz.

10 adet diyetisyen alımı yapacak olan KYK’nın aynı zamanda 5 adet de destek personeli olarak geçen şoför alımı yapacağını açıkladığını belirtmek istiyoruz. KYK’nın resmi sitesi üzerinden bu konu hakkında net bilgi almak için detayları ve işe alınacak olan personellerden istediği şartları bulma fırsatınız bulunmaktadır. Özellikle şartlar hakkında ve işe alınacak olan personeller hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızın cevaplarını yorum kısmından bizlere de ulaştırarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

KYK İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir