KPSS İtiraz Dilekçesi Örneği

0

osym-puana-itiraz-dilekce-ornegi-2013-1Ösym’nin her yıl yaptığı sınavlardan birine girdiğinizde azda olsa sonuçlarda karışıklık olması,hatalı olması durumları ile karşılaşılabilir. Bu tür durumlarda sınav sonucunuza itiraz etmek istiyorsanız eğer aşağıdaki daha önceden doldurulan ÖSYM itiraz dilekçesini doldurabilirsiniz. Kpss, Ygs, Lys, Ales, Üds, Kpds gibi birçok sınav yapan ösym başkanlığı ve bazen sistemde oluşan durumdan dolayı puanınız yanlış hesaplanmış olabilir, bu durumda doldurmanız gereken dilekçe örneği şu şekildedir.

Öncelikle aşağıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirmek için indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bilgisayarınıza inen dilekçe örneğini anında düzenleyebilir. Ösym kurumuna gönderebilirsiniz.

bosanma-protokolu-dilekce-ornegi-1

İNDİR

ÖLÇME SEÇME YERLEŞTİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI”NA
                                                                 ……./İSTANBUL


7-8 Temmuz 2013 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı sonucunda netlerim eksik gelmiş ve puanım düşük gelmiştir. .Bu hususa yönelik itirazımı sunmakla birlikte puanımın yeniden hesaplanmasını; bir hatanın olup olmadığının, ortaya çıkan farklılığın nedeninin, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu çerçevesinde, tarafıma yazılı olarak bildirilmesini talep ederim.

Saygılarımla,

…../…./……… Ad-Soyad
(İmza)

T.C. Kimlik No :

Baba Adı :

Doğum Tarihi :

Telefon No:

Adres :

REFERANS NO:

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir