KPMG Mülakat Soruları

0

KPMG Mülakat Soruları

KPMG Mülakatında Sorulan Sorular

Dünya çapında bir şirket olan KPMG; oldukça geniş bir vizyona sahip olmanı yanı sıra kendi değerlerini oluşturmuş ve çalışmaları ile başarısını her daim ileriye taşıyan bir firmadır. Türkiye’de 1982 yılında faaliyete geçen firma süreli olarak kendini geliştiren ve karını uzman kadrosu ile katlayan rekor rakamlara ulaşan bir yapıya sahiptir. Bu yapısını koruması için tabii ki yanında istihdam edeceği kişilerin özenle seçilmesi gerekmektedir.

KPMG Mülakat Aşamaları

Şirketin mülakatı aşamalardan oluşmakta; İnsan Kaynakları departmanında birebir görüşme gerçekleştirilir. Öncelik pozisyon hakkında bütün gereklilikleri size sunmak ve görevinizin sınırlarını net bir şekilde size aktarmaktır.

Ardından tanımak amaçlı sorular yöneltilir. Yaklaşık 5 dakika kadar akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanız sağlanır. Bu sırada karşılıklı bir muhabbet havası vardır.

İlk mülakatı geçtiğiniz zaman 1 hafta içinde yeni bir mülakata davet edilirsiniz. CV’niz yeniden incelenir. CV bilgilerinize dair sorular sorularak CV’nizle paralel cevaplar verip veremediğiniz bakılır. Eğer sonuç olumlu ise 1 hafta içerisinde dönüş yapılır.

Önemli olan doğru bir İngilizceye sahip olmak ve dürüstlük politikasına verdiğiniz değerdir.

Mükakata hazırlananlar için hazırladığımız yazılar!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir