Koton Mülakat Soruları

1

Koton Mülakat Soruları

Koton Mülakat Soruları ve Cevapları

Koton; bilinen ve kaliteli bir giyim markasıdır. Birçok ilde şubeleri olan markanın oldukça fazla iş görüşmesi gerçekleştirdiği ve eleman seçiminde eleyici yöntemler kullandığı kesin.

Koton Mülakatları

Koton’da çalışmak istiyorsanız kesinlikle dikkat çekici biri olmanız gerekli. Fikirleriniz ve dürüstlüğünüz marka için oldukça önemli. Bu nedenle size gelecek ilk sorulardan biri CV’nizde bulunan bilgileri anlatmanız olacaktır. CV’niz ile söylediklerinizin uyuşması oldukça önemli. Bu sebeple olabildiğince doğru bir CV doldurmanız gerekli.

Sizi diğer adaylardan farklı kılan ise davranışlarınız olacak. Koton İnsan Kaynakları Müdürü yapılan bir röportajda, onu şaşırtan işe alma hikayelerini anlatırken; bir gün ofisine bir kutu geldiğini ve içinden bir sürü grafik çizimler dahil olmak üzere taze bir simit çıktığını, kutu içindeki notta da beni görüşmeye çağırdığınız durumda bu simit kadar taze ve güzel fikirlerim var yazan bir kağıt çıktığını bunun kendini çok etkilediğini belirtiyor. Sizin de bu tarz iddialı ve farklı girişimlerde bulunmanız önemli.

Mülakat boyunca size sorulan sorular IQ ve iletişim bilginizi ölçer cinste hazırlanıyor. Tercih edilebilmeniz için ise giyiminizin, tavırlarınızın ve dürüstlüğünüzün ön planda olması önem teşkil ediyor.

Mülakatta karşınıza çıkacak Tüm mülakat sorularını ve cevapları için TIKLAYINIZ!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Koton Mülakat Soruları"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

iş görüşmesinde insanları hipnoz ediyorlar.. inanmayın!!!… aslında mahkemeye vermek gerek izinsiz hipnoz edilmesi….