Kızılay Personel Alımı

0

Kızılay Personel Alımı

Kızılay ihtiyaç sahiplerine ve korunmaya ihtiyaç kişilere yardım sağlamak, toplumda yardımlaşma olgusunu yaşatmak, insanların en zor anlarında gerek Türkiye de gerek Dünya da ön planda olmayı misyon edinmiş bir kuruluştur.

Kızılay İş İlanları 2018

Kızılay bünyesinde açık pozisyonlara dair iş ilanlarında ortak nokta yenilikçi, yaratıcı, sürekli faaliyet barındıran, mesleki açıdan gerek elemana gerek kuruma devamlı katkı sağlayan bir misyondadırlar. Kızılay da çalışmak için, var olan açık pozisyonlar kapsamındaki iş ilanlarını görmek için Kızılay sitesinden başvurular yapılabilmektedir.

Kızılay Çalışmak İçin Gerekli Şartlar

Kızılay da çalışmak için adayların mutlaka TC vatandaşı olması gereklidir. Açık pozisyonlara ilişkin eğitim seviyeleri ilanlarda belirtilir. Bu lise ile başlar, lisans mezunu eğitimine kadar belirlidir. Erkek adaylarda mutlaka askerlik şartı vardır. Takım çalışmasına uyumlu olması, iletişim özelliğinin olması, seyahat engeli olmaması ve sorumluluk sahibi olması gerekli şartlardır.

Kızılay CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Kızılay İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kızılay da personel alımı, memur alımı, işçi alımı periyodik bir şekilde alınır. Kızılay ülkedeki en büyük yardım kuruluşu olduğundan savaş durumlarında yaralananlara, doğal afetlerde zarar görenlere yardıma koşar. İşte bu dönemlerde yardımların aksamaması adına çok sayıda personele ihtiyaç vardır. Bunlar proje asistanlarından, ilk yardım eğitimcileri, doktorundan, hemşiresine kadar geniş bir kadrodur. İş başvuru formu doldurularak çalışma fırsatı elde edilebilir. Gönderilen başvurular insan kaynaklarınca değerlendirilir ve iş görüşmesine çağrılır. Part time ya da full time seçenekler vardır.

Kızılay İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir