Kipaş Holding İş Başvurusu 2013

0

Kipaş Holding tekstilden konfeksiyona, enerjiden çimento ve kağıt sanayiine ve tarım sektöründe faaliyet gösteren ülkemizin saygın ve önde gelen holdinglerinden biri olma başarısını gösteren müstesna bir kuruluştur. Adı geçen sektörlerdeki pazar payı ve ihracat hacmi göz önünde bulundurulduğunda bu başarıyı devam ettirebilmek ve geliştirmek adına birçok pozisyonda nitelikli elemanlara ihtiyaç duyduğu aşikardır.

 

 

Kipaş Holding iş başvurusu 2013 yılında devam edecek mi?

Kipaş holding a.ş ihtiyaç duyduğu personellerini yenibiriş.com ya da kendi kurumsal siteleri üzerinden 2 farklı şekilde almaktadır. Kendi kurumsal şirketleri üzerinden ortaöğretim ve lisans mezunları için farklı başvuru şekilleri kipas mevcuttur. İlk yapılması gereken şirketin resmi web sitesine girip sağ üst tarafta bulunan insan kaynakları menüsünün üzerinde mouse’ı bekletmektir. Açılan alt menülerde iş başvurusunu tıklayıp iş tanımı ve aranan nitelikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha sonra sayfada ön lisans ve lisans ve lise mezunları için kipaş holding iş başvurusu 2013 formu bulunmaktadır. Bu formlardan birini tıklayarak ya da cv örneğinizin word halini email yolu ile ilgili kişilere göndererek başvuru yapabilirsiniz. Her iki şekilden bir tanesi ile başvuru işlemini yaptıktan sonra holding yetkililerinin sizlerle iletişime geçmesini beklemelisiniz. Sizinle iletişime geçen yetkililer bilgi ve becerilerinizi sınamak ve size uygun pozisyonları belirlemek maksadı ile sizinle iletişime geçeceklerdir.

Görüşmenin başarılı olması demek artık sizin de Kipaş Holding A.Ş dinamolarından biri olmanız ve inanılmaz bir kariyer fırsatı yakalamanız anlamına gelmektedir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir