Tesco Kipa personel alımı ve iş başvurusu

Tesco Kipa firması market zincirlerinden oluşan markalaşmış bir isimdir.Bir çok ilde binlercec şubesi bulunan Kipa’nın 2.470 mağazası ve 370.000 çalışanı bulunmaktadır. Kipa marketler zincirini hızla büyütürken bünyesine yeni personel alacaktır.

 

Kipa, her geçen gün büyüyen iş olanakları ve zincirleriyle iş başvurusu yapanların ilgi odağı oldu. İzmir bölgesinin simgesi olan Kipa, bugün birçok yerde yaygın olarak hizmet vermeye başlamıştır. Uluslararası yerel perakende grubu Kipa büyüme programı sürecinde yeni mağazalar açma çalışmalarına devam ediyor. Kipa, insan kaynakları ile iletişim kurabileceğiniz gibi, çeşitli market zincirlerine de bizzat başvuru yapabilirsiniz.

NOT:Kipa marketler zincirinde çalışmak ve fark yaratmak istiyorsanız harika bir CV’niz olmalıdır. İstenen özelliklere göre hazırlanmış bir CV’den daha iyi bir CV olamaz. Sizlere ücretsiz sunduğumuz CV hazırlama programlarıyla artık Harika bir Özgeçmiş yaratmanız mümkün sizde CV’nizi hazırlamak ve Kipa firmasına bu CV ile başvurmak istiyorsanız hemen TIKLAYIN!!

kipa-is-basvurusu

Kipa İş başvurusunda bulunmak için buradan ulaşabilirsiniz.