Kim Market İş Başvurusu 2013

0

Kim Market İş Başvurusu 2013

Kim Market, Türkiye’nin birçok noktasında kendini göstermeye başlayan ve market sektöründe en hızlı büyüyen firmalardan birisi olup, birçok noktada aynı anda şubeler açarak hızla genişlemektedir. Market sektörünün lider firmaları arasında girmeye çalışan ve çok geniş müşteri hacmiyle herkesçe tanınan Kim Marketleri, gelecekte en çok tercih edilen market olabilecek kapasitede bir firma olduklarını kanıtlamakta olup, 2013 yılında 20 yeni mağaza ve 500’den fazla eleman alarak daha da genişleyeceklerini belirtmektedir.

Kim Marketleri market sektöründeki tüm firmalarca kabul görmüş köklü firmalardan biri olup, CV’sini güçlendirmek veya kariyer yapmak isteyen kimseler için harika fırsatlar yaratmaktadır. Şu anda yoğun olarak İstanbul çevresinde şubesi olan Kim marketleri, genel başvuruları İstanbul sınırları içerisinde incelemektedir. Bunun yanı sıra başka illerdeki şubelerine de ihtiyaç olduğunda genel başvuruları incelemektedir.

Kim marketleri şu alanlarda personel alımı yapacaktır:

  • Finans,
  • Bilgi İşlem,
  • Yazılım,
  • Satış Temsilcisi,
  • Reyon görevlisi,
  • kasiyer ve güvenlik elemanları da aramaktadır.

Bu işlerle ilgilenen kişilerin ise belirli kriterlere uyması halinde başvurarak işe girebilmesi mümkün hale geliyor.

kim

Peki kriterler nelerdir? Diye soracak olursanız;

  1. Eğerki Finans, Bilgi İşlem gibi mesleki bilgi gerektiren alanlara başvurulacaksa mutlaka o konu üzerine eğitim alınmış olması gerekmektedir. Bu yüzdende üniversite veya kurs diploması olan kişilerin başvuruları değerlendirmektedir. Aynı zamanda bu alanda çalışacak kişilerin tecrübesi de olmalıdır.
  2. Reyon görevlisi ve kasiyerlik gibi alanlarda çalışacak kişilerin ise deneyimli olmasına gerek yoktur. Başvurması halinde uygun görülürse çalışmaya başlayabileceklerdir.

 Kim Market İş Başvurusu için TIKLAYIN!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir