Kerimcan Durmaz Özgeçmiş

0

Kerimcan Durmaz Özgeçmiş

Sosyal medya ile adını sıklıkla duyduğumuz ünlü isim Kerimcan Durmaz hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Kerimcan Durmaz Kimdir?

Aslen Balıkesir’li olan Kerimcan Durmaz 1994 yılında Balıkesir ilimizin Akçay ilçesinde dünyaya geldi. 22 yaşında olan Kerimcan Durmaz’ın özellikle sosyal medya üzerinde çektiği videolar milyonlarca kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Akrep burcu olan Durmaz aynı zamanda oldukça ünlü bir DJ olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. 1.87 boyunda olan Durmaz’ın 75 kilo olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kerimcan Durmaz Genel Bilgi

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken Kerimcan Durmaz’ın özellikle DJ’lik yönü ve Make-Up özelliği bu kadar popüler olmasına neden olmaktadır. 3 kardeşi bulunan ünlü ismin geleneklerine bağlı bir aileden büyüdüğü söylenmektedir.

Kerimcan Durmaz Kariyeri

Meslek hayatına profesyonel makyaj uzmanı olarak başlayan ve son zamanlarda katıldığı birçok programda DJ’lik performansını da gösteren Kerimcan Durmaz’in son zamanlarda moda programlarında da jüri üyeliği yaptığını belirtmek istiyoruz. TV 8 ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Bu Tarz Benim isimli moda yarışma programının en sevilen Jüri üyeleri arasında yer almaktadır.

Sosyal medyayı oldukça etkili kullanan Kerimcan Durmaz’ın özellikle bir dönem Galatasaray’da top koşturan Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu ile arasının oldukça iyi olduğunu biliyoruz. Paylaştığı videoların milyonlarca kişi tarafından izlendiğini de ayrıca belirtmekte fayda var.

Merak Ettiğiniz Tüm Ünlü Özgeçmişlerine Buradan Ulaşabilirsiniz

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir