Kelime Oyunu Başvuru Formu 2013

5

Türkiye’nin en çok sevilen yarışma programlarında olan Kelime Oyunu, hepimizin bildiği gibi daha önce Bloomberght kanalında gösteriliyordu. Bir süre önce kanal değiştiren yarışma bundan böyle Show TV ekranlarında bizlerle olacak.

 

Sizlerde bu yarışma beğenerek izliyor ve keşke bizde orda olsaydık diyorsanız eğer, hemen başvuru formunu doldurun ve Kelime oyunu  yarışmasında yarışma fırsatını elde edin.

Kelime Oyunu Yarışmasına Nasıl Başvururum?

Show tv kanalında yayınlanmaya başlayan Kelime oyunu yarışmasında yer almak için  Aşağıdaki adrese mail atmanız yeterlidir. Konu kısmına Kelime Oyunu yarışma başvurusu yazmanız ve metin kısmınada özgeçmişinizi paylaşarak, neden başvurduğunuzu yazmanız yeterli olacaktır.

kelimeoyunuKelime Oyunu Başvurusu yapmak için : [email protected]

Yarışma hakkındaki düşüncelerinizide bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Kelime Oyunu Başvuru Formu 2013"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

İstanbul teknik üniversitesi tmdk dan mezunum..25 yaşindayım 3 senelik evliyim 1 yasinda da ikiz kızlarım var…Katılmak istiyorum cunku ekran basinda sorulari cevaplayabiliyorum genel kültürüme güveniyorum…

04.06.1951 Samsun doğumluyum,kütüphaneden emekliyim,iki evladım var,kızımdan 14 yaşında iki kız torunum var,oğlumdanda yılbaşına kız bebek bekliyoruz,özel hobilerim arasında kıyafetlerimi dikerim,ev dekorasyonuyla uğraşmayı çok severim.yüzmek bisiklet binmek seyahat etmek,kitap okumak ve 40 yaşımdan sonra başladığım yağlı boya resim çalışmalarım beni motive etmektedir.yeni doğacak bebeğimizin şansına yarışmanıza katılmak istiyorum yarışmanızı ve İhsan beyi çok özel bulunuyorum sevgi ve saygılar sunuy orum.

17.07.1987 kahraman maraş dogumluyum istanbulda yaşıyorum ev hanımıyım bı oglum var 3 bucuk yasında. yarışmanızı büyük bi zevkle izliyorum soruların cogunluguna dogru cevap verdım simdıye kadar bu yarısma programında bılgılerımı denemek ıstıyorum.

BEN MEDENİ ŞAYLIĞ
BEN ÜÇ ÇOCUK BABASI VE İNŞAAT İŞÇİSİYİM.VAN ÖZALP’TA DOĞDUM.İLK OKUL MEZUNUYUM AMA İLK OKUL MEZUNU OLMAMA RAĞMEN ÇOK FAZLA BİLGİ SAHİBİ BİRİYİM.
BEN BU YARIŞMAYA KATILMAK İSTİYORUM.ÇÜNKÜ BEN TELEVİZYON EKRANINDA NEREDEYSE HER SORUYU BİLİYORUM AMA KENDİMİ ORADA DA TEST ETMEK VE SİZİNLE TANIŞMAK İSTİYORUM.

yarışmaya katılmak istiyorum lütfen beni arayın 🙂