Kaymek İş Başvurusu

0

Kaymek Personel Alımı 2017

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, KAYMEK olarak başta sanat ve mesleki alanlar olmak üzere daha pek çok alanda ihtiyaç duyulan eğitim noktalarında hizmet vermektedir. Kaymek, vatandaşlara çok farklı alanlarda kendilerini ifade etme imkanı sunmaktadır. Bu açıdan da Kaymek, sosyal belediyecilik anlayışına sahiptir.

KAYMEK iş Başvurusu Yapmak için Bu Boş CV Şablonlarını Kullanabilirsiniz!

Kaymek İş BaşvurusuKaymek’e İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kaymek resmi internet sitesinde yayınladığı açık departmanlara başvurabilmek mümkündür. Kaymek bünyesinde bulunan eğitim, IT ve sağlık departmanları başta olmak üzere, idari kadroda veya inşaat-mimarlık ve saha bölgesinde de çalışan personeller barındırmaktadır. Bu departmanlarda açılan personel açıklarına bağlı olaraktan resmi internet sitesinden bunları duyurmaktadır. Başvuran adaylarında mülakat süreçleri yazılı sınav ve sözlü mülakat şeklinde olmaktadır. Yazılı sınavda belirlenen sınırı geçen adaylar sözlü mülakata çağırılmaktadır. Adayların sınav tarihi, sınav saati ve sınav yerleri Kaymek’in resmi internet sitesinde duyurulmaktadır.

Kaymek Mülatında Bu Mülakat Soruları Size Yardımcı Olabilir!

Kaymek İş Başvurusunda Adaylardan İstenen Kriterler Nelerdir?

Kaymek personel alımı yaparken adayın Türk vatandaşı olmasına dikkat etmektedir. Sosyal iletişim becerilerine sahip, esnek çalışma saatlerine uyabilen, proje geliştirebilen, erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, diksiyonu düzgün, Ar-Ge çalışmasına uygun ve özgüveni yüksek olmak, takım çalışmasına ayak uydurabilen, en az önlisans mezunu olmak, Kaymek’in iş başvurusunda bulunan adaylarından istediği özelliklerdendir. Ayrıca Kaymek usta öğretici işe alımı yaparken de, usta öğreticiyi alacağı bölümle ilgili olaraktan o bölümle ilgili lisansını tamamlamış olmak gerekmektedir.

Diğer Firmalara Dair İş Başvurularınızı Buradan Yapabilirsiniz!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir