Kayıt Dondurma Dilekçe Örneği

1

egitim

Üniversite ve yüksek eğitim öğretim programlarında okuyan öğrenciler için hazırladığımız bu bölümde, yıl içerisinde karşılaşacakları problemleri eksiksiz anlatabilmelerini ve haklarını beyan edebilmeleri adına hazırlayacakları dilekçelerde sizlere yardımcı olmak adına hazırlandı. Hepimiz biliriz ki eğitim öğretim kurumlarındaki işlemler devlet dairelerindeki gibi yürür. Bir isteğinizi beyan etmek için mutlaka isteğinizi anlatacağınız bir dilekçe yazmanız istenir.

İstediğiniz sonuca ulaşmak ve bu yolu kolayca atlatabilmek için sitemizdeki üniversite ve okul dilekçe örneklerinden yararlanabilirsiniz! Sadece istediğiniz dilekçe örneğini bulun ve üzerine tıklayın! Anında bilgisayarınıza inecektir. Ardından üzerinde istediğiniz düzenlemeyi hazırladığımız yönlendirmeler doğrultusunda kolayca yapabilirsiniz.

okul dondurma dilekçe örnekleri

İNDİR

……………….. ÜNİVERİSTESİ
…………………………………FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA

201 .. / 201 .. Eğitim-Öğretim Yılı …………….. Yarıyılından itibaren ……… Yarıyıl süreyle kaydımı dondurmak istiyorum.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Adı ve Soyadı :

… / … / 20…..

İMZA
Öğrenci No :
Programı :
Telefon No :
Adresi :

Kayıt Dondurulacak Süre:
5
5
201 .. / 201 .. Eğitim-Öğretim Yılı ………. Yarıyılı
201 .. / 201 .. Eğitim-Öğretim Yılı ………. Yarıyılı

EKLER:
 Sağlık Kurul Raporu
 Fakirlik Belgesi
 Askerlik Belgesi
 Tutukluluk Belgesi
 Diğer Nedenler*

* Nedeni: …………………………………………….

Dilekçenin doldurulması ile ilgili önemli unsurlar:
1. Dilekçeyi düzgün ve okunaklı bir şekilde doldurunuz. Takıldığınız yerde ilgili kişiye sormadan doldurmayınız. İstenilen bilgileri tam ve eksiksiz doldurunuz.
2. Dilekçeye konu olan talebin hangi dönemi kapsadığını belirten “Güz / Bahar Yarıyılı “ ifadesinde sizi ilgilendiren yarıyılın yanındaki kutucuğu işaretleyiniz
3. Dilekçenize hangi eki koyduğunuzu belirtmek için söz konusu ek’in yanındaki kutucuğu işaretleyiniz. Ekler kısmında yer alan “Diğer Nedenleri” işaretlediyseniz, söz konusu nedeni,”*Nedeni” ibaresinin yanına açıklayıcı bir şekilde yazınız.

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

güzeldi