Kaya Çilingiroğlu Ne İş Yapar?

0

Kaya Çilingiroğlu Ne İş Yapar?

Kaya Çilingiroğlu hepimizin de bildiği gibi Hülya Avşar’ın eski kocasıdır. Zaman Zaman medyadan da gördüğümüz üzer bu birlikteliklerinden Zehra adında 1 kız çocukları olmuştur. Türk yüzme milli takım kaptanı olarak da bilinmektedir. Sporcu kimliğe sahiptir ve zaman zaman medyada spor yorumculuğu da yapmaktadır.

Kaya Çilingiroğlu spor yorumculuğu ile medyada sık sık yer alan bir isimdir. Bunun yanında iş adamıdır. Televizyon ekranlarında spor yorumculuğu da yapan Çilingiroğlu 1964 doğumludur. Aslen Türk olan iş adamı Almanya doğumludur.Kaya Çilingiroğlu bunun yanında Galatasaray spor kulübünde 8 yıl süre ile yüzücülük yapmıştır. Golf ve Racketball alanlarında

Kaya Çilingiroğlu Görevleri

Milli takım yüzme kaptanıdır. Bunun yanında iş adamı kimliği de vardır. Kaya Çilingiroğlu üniversite dönemlerinde Tıp fakültesini kazanmış ancak dördüncü sınıfta terk etmiştir. Bu süreçten sonra pek çok farklı özel sektörde borsa, kafe işletmeciliği, sigortacılık, emlakçılık gibi pek çok işle ilgilenmiştir.

Kaya Çilingiroğlu Kaç saat çalışır?

İş adamı olması ve bunun yanında milli takımda yüzme alanında kaptanlık yapmasından dolayı günlük belli bir çalışma saati mevcuttur. Özellikle kaptanlık yaptığı yüzme bölümü için her gün düzenli olarak öğrencileri çalıştırmaktadır. Bu da en az 6 saat olmaktadır.

Kaya Çilingiroğlu Nerelerde çalışır?

Türk milli takımı yüzme alanında kaptanı olan Çilingiroğlu, bunun yanında medyada farklı spor programlarında yorumcu kimliği ile tanınmaktadır.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

Kaya Çilingiroğlu golf ve Racketball alanlarında ülke birincilikleri vardır bu yüzden bu alanda başarılı olmak için çalışmak ve isim yapmak gereklidir.

Diğer Özgeçmişlere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir