Kamu İhale Kurumu Personel Memur Uzman Yardımcısı Alımı

0

 

Kamu İhale Kurumu Personel Memur Uzman Yardımcısı Alımı

Kamu ihale kurumu personel memur uzman yardımcısı alımı

ile üç grupta toplam otuz kişiye iş kapısı açılmıştır. Kamu ihale kurumu tarafından yapılan ilana göre birinci grupta KPSS P103 puan türünden hukuk fakültesi mezunu 8, ikinci grupta KPSS P67 puan türünden iktisat, siyasal bilgiler, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri bölümü mezunu 16, üçüncü grupta KPSS P5 puan türünden 6 kişi olmak üzere toplam otuz kişi iş sahibi olacaktır.
Kamu İhale Kurumuna memur alımı

Kamu İhale Kurumu’na alınacak kişilerin devlet memuru olarak çalıştırılacağı için, devlet memuru olmaya engel durumlarının bulunmaması gerekmektedir. Sınav sözlü ve yazılı olmak üzere iki şekilde yapılacaktır. Sözlü sınavdan yazılı sınav 23 Kasım 2013 tarihinde Ankara’da yapılacaktır. Yazılı sınavı kazanan adaylar sözlü sınava çağıralacaktır.

Bu sınava katılmak için adayların yukarıda belirtilen KPSS puan türlerinde 2012 ve 2013 KPSS’den en az seksen(80) puan almış olmaları gerekmektedir. Yukarıda belirtilen fakülte mezunu kişiler bu sınava başvuru yapabilirler. Sınava başvuracak adayların sağlık yönünden ilgili alanlarda çalışmaya engel durumlarının olmaması gerekmektedir. Ayrıca adayların giriş sınavını yapıldığı tarihte 35 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir. Müracaat tarihinde askerliklerinin bitimine en az iki ay kalmış olanlar bu durumlarını belgelendirdikleri takdirde belirtilen pozisyonlarda iş başvurusunda bulunabilirler.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız! 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir