Kâbe İmamı Mahir İstifa Dilekçesi

0

Kâbe İmamı Mahir İstifa Dilekçesi

Kutsal topraklar olan Kâbe’nin imamı İmam Mahir 2013 yılında Kabe imamları arasına alınmıştır. 1969 doğumlu olan İmam Mahir, Medine doğumlu. Mahir’in ilginç bir özelliği ise tamamen Arap olmayan tek Kâbe imamı olması ve matematik alanında ders vermesidir. Kâbe’de 5 yıldır imamlık yapan İmam Mahir geçtiğimiz günlerde istifası ile kendinden çok söz ettirdi. İstifa haberleri herkeste şok etkisi yaratmıştır. Çünkü İmam Mahir’in okuduğu tilavetler ile ses tonu herkesin içine işlemiştir.

Kâbe İmamı Mahir İstifa Dilekçesi Nedir?

İstifa dilekçesi kişinin yaptığı işten memnun olmadığı için görevini terk etmek için yapılan kurumsal bir iştir.

İstifa Dilekçesi Neden Yazılır?

İstifa dilekçesi kurumsal bir dille, beyaz çizgisiz kağıda el yazısı ve ıslak imza ile yazılır.

İstifa Dilekçesi Ne İçin Kullanılır?

İstifa dilekçesi dilekçeyi yazan kişinin bağlı olduğu kuruluşta bir üst amire teslim edilir. Amir ise istifa dilekçesinin sebebini gerekli görürse şayet bağlı olunan kuruluşta en üst başkana iletilerek isleme sokulur ve 5 iş günü içerisinde kişi görevden alınır.

 İstifa Dilekçesi Nereye Teslim Edilir?

Uzun zamandır İmam Mahir Hocanın istifa edip etmediği ile ilgili haberler çıkıyor. Fakat HaremeyniŞerifeyn’in atadığı son fotoğrafa göre İmam Mahir Hoca en son 13 Ocak’ta akşam namazını kıldırmış. Buda demek oluyor ki İmam Mahir Hoca’nın istifa etmemiş olduğunu ispatlıyor.

Diğer Dilekçe Örneklerine Buradan Ulaşabilir, Ücretsiz İndirebilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir