İzmir Tersanesi İşçi Personel Alımı

0
[ads]

KPSSP94 puan türü ile personel alımı yapan İzmir Tersanesi, İşkur üzerinden verdiği ilanda çeşitli pozisyonlara eleman alımı yapacağını duyurmuştur. Yapılacak olan personel alımı, merkezi sınav yoluyla gerçekleştirilecektir. Sınav sonuçlarına göre yapılan sıralamada başarılı olan adaylar gerekli koşulları sağlamaları halinde işe kabul edilecektir. İzmir Tersanesi işçi personel alımı çeşitli pozisyonlarda gerçekleştirilecektir.

 

İzmir tersanesi personel alımında hangi pozisyonlar yer almaktadır?

İzmir Tersanesi’nin personel alımları aşağıdaki pozisyonlar için geçerli olacaktır.

–          9 kaynak,
–          5 elektronik teknisyeni,
–          6 tevsiye ustası,
–          6 motorlu araç ve tamirci makinistleri,
–          5 elektrikçi, 5 sıhhi tesisatçı,
–          2 armadör işçisi,
–          2 iş makineleri operatörü ve
–          1 hidrolikçi

izmir tershaneYukarıda belirtilmiş olan alanlarda deneyimleri olan adayların KPSSP94 puan türüne göre sıralamaları gerçekleştirilecek ve dereceye giren adaylar işe girmeye hak kazanacak. Bunun yanında kurum tarafından istenen gerekli şartlar ve belgelerin de eksiksiz olması işe başvurusunu etkileyen faktörler arasında sayılacak. Herhangi bir nedenle koşulları sağlamayan ve belgeleri eksik olan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Diğer yandan işe başvurmak isteyen adayların en az lise mezunu olması ve liselerin motor ya da gemi makinaları bölümlerinden mezun olmaları gerekmektir. Ayrıca diğer liselerden mezun olan adayların ise M.E.B onaylı kalfalık ya da ustalık belgelerinin olması şarttır. Bunların dışında yapılan başvurular koşulların sağlanamaması nedeniyle geçersiz kabul edilecektir.

Başvuru İçin Tıklayınız!    

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir