İzmir Tersanesi Daimi İşçi Personel Alım İlanı

1
[ads]

İzmir Tersanesi Daimi İşçi Personel Alım İlanı

İzmir Tersanesi’ne 9 kaynak, 5 elektronik teknisyeni, 6 tesviye ustası, 6 motorlu araç ve tamirci makinistleri, 5 elektrikçi, 5 sıhhi tesisatçı, 2 armatör işçisi, 2 iş makineleri operatörü, 1 hidrolikçi olmak üzere toplamda 41 işçi alınacağı haberi çeşitli internet sitelerinde ve işkur’un internet sitesinden duyuruldu. İzmir tersanesi daimi işçi personel alım ilanı ile birlikte bu iş pozisyonuna nasıl başvuru yapılacağı da merak konusu oldu.

İzmir tersanesi daimi işçi alımı

İzmir Türkiye coğrafyasındaki konumu ve ticari hacmi gereği Türkiye’nin önemli illerinden biri konumundadır. Bunun yanı sıra İzmir’de bulunan doğal limanlar ve İzmir tersanesi gibi büyük bir tersanenin oluşu İzmir’in canlığına canlılık katan etkenlerdendir. İzmir’in bu hareketli ekonomisi içerisinde İzmir Tersanesi tarafından verilen ilan sayesinde 41 kişi yeni işlerine kavuşacaklar.

izmir tersanesiİzmir tersanesinde belirtilen pozisyonlara başvurabilmek için öncelikle belirtilen pozisyonlarla alakalı okullarından mezun olmak veya M.E.B. onaylı ana meslek dalı motor ya da gemi makinaları olan ustalık veya kalfalık kurslarını bitirmiş olmak gerekmektedir. Ayrıca adayların her türlü el aletlerini kullanır, motor söküm ve montajı işlemlerini yapar, motor test ve tecrübelerini yapar şeklinde belirtilen niteliklere sahip olmaları gereklidir.
Yukarıda belirtilen özelliklere sahip kişilerin yapacakları başvurular yukarıda belirtilen pozisyonlardan sadece birine olabilmektedir. Bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyen adaylar http://ilan.memurlar.net/ilan/25527/ linkini tıklayabilirler. Belirtilen iş pozisyonuna başvuru ise aşağıdaki linkten tıklayarak veya il/ilçe müdürlüklerinden yapılabilmektedir.

İzmir Tersanesi Daimi İşçi Personel Alım İlanı İçin Tıklayınız.

 

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
arif bayar

slm ben aslen afyonluyum sıvacı boyacı kaynak montajcıyım demir çelık fabrikasında çalışıyorum siznle çalışmak isterim bana ulasırsanız sevinirim