İYEP Veli İzin Dilekçesi

0

İYEP Veli İzin Dilekçesi

İYEP; ilkokul öğrencilerine okul bünyesinde verilen eğitimi kapsamaktadır. Çocuklarının ilkokullarda yetiştirilmesine yönelik hafta içi ve hafta sonu olmak üzere verilen kurslara katılmaları için veli tarafından yazılan dilekçelere İYEP Veli İzin Dilekçesi adı verilmektedir.

İYEP Veli İzin Dilekçesi Nedir?

Bu dilekçeler sayesinde veliler çocuklarının yetiştirilmesi yönelik onay vermek için ilkokul müdürlüklerine bu dilekçeyi yazmaktadır. Bu izin dilekçesinin ardından öğrenciler okul bünyesinde verilen eğitimlere katılabilir. İYEP veli izin dilekçesi ile öğrencilerin daha bir şekilde yetiştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu dilekçeyi dolduran ebeveynler ise çocuklarının daha iyi bir şekilde yetişmesine katkıda bulunacaktır. İYEP hafta içi ve hafta sonu olmak üzere düzenlenmektedir.

İYEP Veli İzin Dilekçesi Nasıl Yazılır?

İlkokul öğrencilerinin yetiştirilmesine yönelik veli izin dilekçesi; öğrencinin öğrenim gördüğü okulun müdürlüğüne yazılmaktadır. Eğitim- öğretim dönemi, öğrencinin öğrenim gördüğü sınıf ve okul numarası gibi bilgiler yazıldıktan sonra bu programa öğrencilerin katılmasına yönelik izin verdiklerini beyan etmeleri gerekiyor. Buna ek olarak velinin adı, soyadı, iletişim bilgileri ve imzası da bu dilekçede yer alacak şekilde hazırlanmalıdır. İmzasız dilekçeler değerlendirilmeye alınmayacağından velilerin imza bölümünü boş bırakmamalarına dikkat etmeleri gerekiyor.

İYEP Veli İzin Dilekçesi Nereye Teslim Edilir?

İlkokul öğrencilerinin yetiştirilmesine yönelik doldurulan veli izin dilekçesi öğrencinin öğrenim gördüğü okul müdürlüklerine teslim edilmektedir. Okul müdürlüğüne teslim edilen veli izin dilekçesinin değerlendirilmesi ve okul müdürü tarafından onaylanmasının ardından öğrenciler bu yetiştirme programına katılabilir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir