İSMEK İş Başvurusu

0

İSMEK İş Başvurusu

İSMEK genel iş başvurularının alınacağını açıkladı. Motivasyonu yüksek olan, değişime ve gelişime açık, kurum kültürüne vakıf İSMEK’i daha ileriye taşıyacak olan nitelikli insan gücünün istihdam etmek gibi gerçekten bir çok fayda sağlayacak amaçlar edinmektedir. İşe alım sürecinde ise, bu niteliklere sahip olan adaylara mutlaka öncelik sağlanacaktır.

Herkes için eşit fırsatlar sunan, ilkelerine bağlı olarak doğru işe doğru insanı yerleştirme ve de insan çalışma gücümüzü sürekli olarak geliştirme çalışmak İSMEK adına en büyük hedeflerden bir tanesidir.

İSMEK CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Kimler Başvuru Yapabilir

İSMEK bilindiği üzere, Milli Eğitim Bakanlığı’nın onayı ile sertifikalı kurslar düzenlediğinden dolayı, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından belirlenecek olan yeterliliklere sahip olan adayların başvuruları değerlendirilecektir. Başvuru şartlarına uygun olan adayların başvuruları incelenerek olumlu sonuç alınan adaylar mülakata çağırılmak üzere bilgilendirileceklerdir.

Sadece personel ihtiyacı olan bölümler için işe alım sınavları düzenlenecektir. Başvuruda bulunan adaylar arasında tercih yapılırken, sınava davet edilecek olan adayların sunmuş oldukları belgelerin aranan şartlara uygunluk taşıyor olmaması ve/veya yanlış beyan ve bilgiler içermesi durumunda ise adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından başvuru yapan adayların eğitmen yeterliliklerine sahip öğretmen adayların ise, Doktora, Yüksek Lisans, Lisans, ve Ön Lisans olmak üzere mezuniyetlerine göre göz önünde bulundurularak ihtiyaç doğrultusunda sınava tabi tutulacaklardır. Sınav sonuçlarının olumlu olması durumunda adaylar mülakata çağrılacaklar. Resmi web sitesinden adaylar, İSMEK Kariyer oturumundan kayıtlarını yaptırarak başvurularını gerçekleştirebilir.

İSMEK İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir