İski İş Başvurusu

0

İski İş Başvurusu

Kısa adı ile İSKİ olan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi belirli dönemlerde personel alımı yapmaktadır. Ne zaman personel alımı ve eleman alımı yapılacağını önceden bilmek imkansız bu nedenle internetten İSKİ personel, memur alımı ve işçi alımı yapılacağı dönemleri takip etmek gerekiyor.

İski İş İlanları 2018

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmetlerini sürdürmektedir. 1981 yılında kurulmuş olan kurum temiz su ve atık su ihtiyacını karşılamak için faaliyetlerini sürdürmektedir. İSKİ, çalışmalarına ara vermeksizin devam ederek İstanbulların tüm su ihtiyacını karşılayacak alt yapı ile hizmet sunmaktadır. İSKİ bu çalışmalar kapsamında çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, yapmakta olup sizde iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, araması yaparak iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İski CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

İski Çalışmak için Gerekli Şartlar

Kurumda çalışmak isteyenlerin başvuru yaptığı bölüme uygun yetkinliklere sahip olması beklenir. Başvuru yapacağınız iş ilanlarına göre uygun okuldan mezun olmanız bekleniyor. Günümüz şartlarında iş aramak ve bulmak oldukça kolaydır. Siz de iş ilanlarını internetten takip ederek size uygun çalışma şartlarına başvuru yaparak siz de İSKİ bünyesinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

İski İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İski kurumunda siz de işe başlamak istiyorsanız, zengin CV hazırlayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru ile hayalini kurduğunuz işe siz de başlayabilirsiniz. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde rakipleriniz çok olacağınızdan başvuru yaparken iyi ve zengin bir CV oluşturmaya dikkat etmelisiniz.

İski İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir