İsdemir İş Başvurusu

0

İsdemir İş Başvurusu

Kısa adı İSDEMİR ile bilinen İskenderun Demir Çelik Fabrikaları OYAK bünyesinde faaliyet göstermektedir. İskenderun’a 17 km mesafede bulunan Yakacık bölgesinde kurulu olan İsdemir,  yeni haddele yatırımları ile demir çelik sektöründeki en önemli firmalardan biri haline gelmiştir. Ülke içi satışlarına devam eden İsdemir aynı zamanda tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. İhraç edilen ülkelerin başını Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri çekmektedir.

İsdemir İşçi Alımı Yapıyor Mu?

Devamlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen ve bu doğrultuda yatırımlarını sürdüren İsdemir işçi alımına da devam etmektedir. İsdemir ihtiyacına göre formen, mühendis, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, memur ve satış uzmanı gibi branşlarda işçi alımı yapmaktadır.

İSDEMİR CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

İsdemir Başvuru Şartları Nasıldır?

İsdemir firması için genel bir şart yoktur. Ancak işçi alınacağı açıklanan branş için gerekli eğitimin alınmış olması gereklidir. İşin niteliğine göre üniversitenin ya da lisenin ilgili bölümlerinden mezun olma şartı getirilmektedir. Bunun yanında müşterilerle iletişime önem veren, firmanın kaliteli üretim ilkesine sadık olma, güvenilir olma ve işini kendine vererek tam verimlilik içinde çalışma özelliklerini personel adaylarında aramaktadır.

Başvurular Nereden Yapılmaktadır? Süreç Nasıl İşler?

İsdemir boş olan pozisyonları kariyer alanında faaliyet gösteren birçok internet sitesinde yayınlamaktadır. İsdemir iş başvuruları firmanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan Kariyer bölümünden yapılmaktadır. Buradaki form doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Firmanın boş olan pozisyonlarında çalışmaya uygun olanlar firmanın halkla ilişkiler bölümü tarafından sözlü görüşmeye çağrılır. Sözlü görüşme sonunda kurum görevlileri tarafından İsdemir’de çalışması uygun görülenler çağrılarak gerekli işlemler başlatılır. İşe girmeye hak kazananlara İsdemir tarafından gerekli destek verilir.

İsdemir İş İlanları, İş Başvurusu, Staj Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir