ING Bank Mülakat Soruları

0

ING Bank Mülakat Soruları

ING Bank Mülakat Soruları

Hollanda kökenli bir banka olan ING Bank, diğer bankalar gibi yılın belirli aralıklarında personel alımı yapmaktadır. Banka tarafından yapılan personel alımı genel olarak iki aşamada gerçekleşir. Bunlardan biri yazılı sınav, diğeri ise mülakat yani yüz yüze görüşmedir. Personel alımları mülakatına girecek kişilerin en çok merak ettiği konular arasında ING Bank mülakat soruları sorularıdır. Genelde sorular her yıl birbirine benzer şekilde sorulur. Ancak sorular arasında bazı ayırt edici soruların adaylara yöneltildiğini de söylemek mümkündür.

ING Bank mülakat soruları nelerdir?

Yazılı sınavı başarı ile tamamlayan her aday ING Bank yetkilileri tarafından sözlü mülakata çağrılır. Davet edilen adaylar insan kaynakları yöneticilerinin karşısına çıkar ve çeşitli sorular kendilerine yöneltilerek cevap alınır. Verilen cevaplar yetkili kişi tarafından değerlendirilir ve olumlu bir değerlendirme söz konusu ise işe kabul gerçekleşir. Şimdi mülakat sırasında hangi adaylara yönlendirilmesi muhtemel sorulara daha yakından bakalım.

–          Baskı altında çalışabileceğiniz düşünüyor musunuz?

–          Bir şirket kuracaksınız ve konumu siz belirleyeceksiniz. Hangi kriterleri göz önünde bulundurursunuz?

–          Artı ve eksi yönleriniz nelerdir?

–          Satış yapma konusunda kendinizi başarılı görüyor musunuz?

–          Neden pazarlama departmanını seçtiniz?

–          Bankamız hakkında neler biliyorsunuz?

–          Sinirlendiğiniz bir olay karşısında tepkiniz ne olur? Ani sinirlenmeleriniz var mıdır?

–          Yani bir şube açılacak ve açılacak şubenin hangi semtte olacağına siz karar vereceksiniz. En çok kar edecek şubeyi hangi semtte açarsınız?

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir