İnfografik CV Örnekleri

0

İnfografik CV ÖrnekleriBirçoğumuz CV hazırlamak istemeyiz, bunun bir zaman kaybı olarak düşünürüz. Ancak iş dünyasına ilk adımınızın bu olduğunu ve kartvizit niteliği taşıdığını anlama başladığınızda, kişiliğinizi yansıttığını  farkettiğinizde özgeçmişinde bir o kadar önemli olduğunu anlamaya başlarız.

Yüzyüze mülakat aşamasına sizi götüren, fark yarattığınız özgeçmişlerinizdir. Aşağıdaki CV örneklerine göz attığınızda eminim ki sizde bu adayları görüşmeye çağırmak isteyeceksiniz:) Özgeçmişte, dikkat çekici olmanın, merak uyandırmanın  size artı 1 puan olarak döneceğini sizde görecek, bu ince noktalardan yararlandığınız için kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

Fark yaratın, öne geçin!

 

İnfografik Özgeçmiş Örnekleri

1- Kronolojik tarzda İnfografik Özgeçmiş Örneği

Kronolik takvim ve yaratıcılığı bir araya getiren en güzel örneklerden biri olan Kevyn Horton’ın hazırladığı bu infografik özgeçmişte ne ararsanız bulabilirsiniz. Sizce de dikkat çekici değil mi?

kronolojik-infografik-ozgecmis

 

 

2- Bende görünen buz dağının ötesindeki  gibi neler var neler dedirten bir özgeçmiş örneği! Antonio ürün tasarımcısı olarak görev yapıyormuş. İşinin hakkını da vermiş, çok yaratıcı bir özgeçmiş hazırlamış. Tüm dikkatleri üzerine çekeceğinden eminim:)

Bunlarda diğer yaratıcı cv örneklerinden, size ilham olabilir: Yaratıcı Özgeçmiş

4

3-Sizde Samuel gibi yaratıcılık gerektiren bir işte çalışıyorsanız, bu tarz infografik özgeçmişler size o işi kesin kazandıracaktır:)

8 8a

 

4- Bu özgeçmiş örneğinin analtik işler yapanlar için çok uygun olacağını düşünüyorum. Sayılar, rakamlar, istatistikler tam sizlik! Bu konuda size CV Hazırlama rehberimiz yardımcı olacak:D

 

5- Bu tarz özgeçmiş örneğine ne dersinizç Menü şeklinde özgeçmiş olurmu demeyin, yaratıcılığın sınırı yok. Hem de bu bir öğrenci özgeçmişi.. Öğrenci olsamda, deneyimim olmasa da, yaratıcı ve iddialıyım diyen bir özgeçmiş örneği. Siz ne dersiniz, bu adayı işe almaz mıydınız:D

 

a1 a2 a3

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir