İnci Holding İş Başvurusu 2013

0

İnci holding yerli sermayeye dayalı, özellikle otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, ar-ge’ye ve inovasyona önem veren, AB pazarında büyük bir ihracat payına sahip olan bir aile şirketidir. Atık yönetimi, lojistik, enerji depolama ve nanoteknoloji konularına büyük bir destek veren kuruluş ülke genelinde yeni mezun adayları yetiştirmek, stajyer öğrencilere imkân sunmak ve mevcut norm kadrolarına istihdam etmek üzere birkaç farklı şekilde eleman almaktadır.

 

İnciHolding iş başvuru 2013 nasıl yapılır?

Hangi bölümden mezun olursanız olun ya da hangi eğitim seviyesinde bulunursanız bulunun İnci holdingde sizin için mutlaka yer vardır. Öncelikle her iş başvurusunda olduğu gibi bu kuruluşunda adaylarda aradığı bir takım kişisel nitelikler söz konusudur. Kendinizde bu potansiyeli gördükten sonra 3 farklı şekilde İnci holding bünyesinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

inci1- Kariyer.net

İnci holding birçok firmanın da yaptığı gibi kariyer.net adresinden iş başvurusu almaktadır. Şöyle ki; ilk olarak mevcut siteye girip bir profil oluşturup ilanda olan iş fırsatlarını aramalısınız. Aradığınız işi bulduktan sonra İnci Holding İş Başvurusu 2013 başvuru formunu doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra firma yetkilileri sizinle iletişime geçerek mevcut durum değerlendirmesi yapmak için sizi davet edeceklerdir. Bu görüşmenin olumlu geçmesi halinde İnci holding çalışanları arasında yerinizi alabilirsiniz.

2. Facebook

İnci holding resmi facebook sayfası üzerinde iş ilanlarını takip edebilir ve bu iş fırsatlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

3. Lınkedin

Şirketin kurumsal linkedin profili üzerinden iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu ilanları takip ederek başvuru işleminizi gerçekleştirebilir ve inci holding ekibine katılabilirsiniz.

İnci holding üyesi olmak bir tık ötede İnci Holding İş Başvurusu 2013 formunu doldurarak yapılmakta olup sizlere olağandışı bir kariyer fırsatı sunmaktadır.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir