İmes İş İlanı

0

İmes İş İlanı

İmes sanayi sitesi gelişmiş sektörlerin bir arada bulunduğu büyük bir platformdur. Bu platform üzerinde çalışan birçok kişi yer alıyor. İmes grubu içerisinde yer alan firmalar elaman ihtiyaçlarını ortak nokta üzerinden duyurarak karşılıyorlar. Sanayi sitesinde yer alan firmalar daha çok üretim amaçlı olarak hizmet veriyorlar. Ayrıca makine ve teçhizat konusunda da çalışmalar yapıyorlar. Bu alanda çalışmak istiyorsanız bazı tecrübelerinizin olması da gerekiyor.

İmes Çalışmak İçin Aranan Şartlar

Makineler konusunda tecrübeli olan kişiler tercih edilmekte olup bu makineleri düzenli olarak kullanabilecek olan kişilere yer veriliyor. Ayrıca makine imalatında tecrübesi olan kişiler öncelikli olarak işe alınıyor. Ehliyeti olan kişiler, özellikle de forklift kullanabilecek olan kişiler tercih ediliyor. CNC konusunda bilgisi olan ve operatörlük yapabilecek kişilerde aranan özellikler olarak yer alıyor

IMES CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

İmes İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır

İmes sanayi sitesinde yer alan firmalar elaman ihtiyaçlarını karşılamak için internet üzerinden aktif olarak ilan oluşturuyorlar. Ayrıca bu firmalar iletişim bilgilerini de direk olarak sizinle paylaşıyorlar. Arayarak randevu oluşturabilir ve görüşmeye gidebilirsiniz. Aranan şartları tamamen taşımanız gerekir. Çünkü makine ve benzeri işlemlere mutlaka tecrübeniz olması gerekir. Bu alanda sunulan sosyal haklardan da yararlanabiliyorsunuz. Maaş tutarları ise firmalara ve yapılacak olan işin uzmanlığına göre de değişkenlik gösteriyor. Sizde başvuru yaparak bu alana yönelebilirsiniz.

İmes Başvuru için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir