İcra Takibine ve Borca İtiraz Dilekçesi

0

İcra Dilekçe Örnekleriİcra konusunda aradığınız tüm dilekçe örneklerini artık tek adreste bulabilirsiniz! Devlet dairelerinde tüm bildirim ve isteklerinizi dilekçelerle bildirmemiz istenir bizden. Bu yüzden sizlerin işine yarayabilecek çeşitli İcra dilekçe örneklerine ve formlarına sitemizde yer verdik.

İcra Dilekçe Örneklerini bilgisayarınıza indirmek için ihtiyacınız olan konuyu seçip, indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Örnek bilgisayarınıza birkaç saniye içerisinde word dosyası şeklinde inmiş olacaktır.

Sitemizde İcra gerekçelerinize göre özel olarak hazırlanmış dilekçe örneklerini bulabilirsiniz. Diğer dilekçe örneklerine İcra dilekçeleri bölümünden ulaşabilirsiniz!

İcra Dilekçe Örnekleri

İNDİR

…….NE

 

 

                                                                                                                       …….

 

 

DOSYA NO         :…….

 

İTİRAZ EDEN

BORÇLU             :…….

    

VEKİLİ                :…….

 

ALACAKLI         :…….

 

VEKİLLERİ         :…….

 

TEBLİĞ TARİHİ  :…….

 

KONU                 : İcra takibine itirazlarımızın sunulmasıdır.

 

AÇIKLAMALA  :1-Müvekkilimiz aleyhine yukarıda esas numarası verilen dosya ile yapılan İlamsız İcra Takibine ait ödeme emrine süresinde itiraz ediyoruz.

 

2-Müvekkilimizin, alacaklı olduğunu iddia eden karşı tarafa borcu bulunmamaktadır. Borca İtiraz ediyoruz.

 

İSTEM SONUCU : Açıklanan nedenler ile takip alacaklısına borcu bulunmayan müvekkilimiz adına yapmakta olduğumuz itirazın kabulü ile icra takibinin durdurulmasına karar verilmesini talep ederiz.

 

BORCA İTİRAZ EDEN VEKİLİ

…….

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir