İbrahim Hacıosmanoğlu Kimdir

0

İbrahim Hacıosmanoğlu Ne İş Yapar?

İbrahim Ethem HACIOSMANOĞLU, 1966 yılı Trabzon doğumludur. İlkokul mezunu olan Hacıosmanoğlu, eğitim hayatına devam etmemiştir.

İbrahim Hacıosmanoğlu Görevleri

İş hayatına erken yaşta başlayan Hacıosmanoğlu, 12 yaşında iken İstanbul a gelerek babasının yanında babasının yaptığı işlerle ilgili çalışmaya başlamıştır. Çeşitli sektörlerde işler yapan Hacıosmanoğlu, organizasyon, petrol ve inşaat sektörlerinde çalışmıştır.

İbrahim Hacıosmanoğlu Kaç Saat Çalışır?

Akçaabat Sebat spor da yöneticilik yaparak spor dünyasındaki kariyerine ilk adımını atmıştır. Daha sonra 2005/2005 ve 2006/2007 dönemlerinde Trabzonspor’da başkan yardımcılığı yaparak kariyerini devam ettirmiştir.

İbrahim Hacıosmanoğlu Nerede Çalışır?

2010/2011 döneminde Trabzonspor averaj ile Fenerbahçe ye mağlup olduğu şampiyonluk sürecinin peşinden şike ile iddialar meydana gelince Hacıosmanoğlu asi konuşmaları ile gündeme geldi. 2012 Ocak ayında TFF başkanlığına adaylığını koymuştur. Gerekli desteği Kulüpten alamayınca seçimlerin yapılmasına çok kısa bir süre kala adaylıktan vazgeçmiştir. Hacıosmanoğlu, Sadri ŞENER in görevi bırakmasının peşinden Trabzonspor un Trabzonspor un taraftarlarının ilgisini kendine yöneltmeyi başarmıştır.

Bu Bölümde Çalışanlar İçin Aranan Özellikler

Taraftarlara kupa vaadinde bulunan Hacıosmanoğlu, 2013 senesinde Trabzonspor başkanlığına oturmuştur. İlk olarak teknik direktörü değiştiren Hacıosmanoğlu, Mustafa reşit akçayı teknik direktör konumuna almıştır. 2013/2014 döneminde Beşiktaş a yenilen Trabzonspor başarılarında değişken bir süreç izleyerek dönemi tamamladı. Fakat Avrupa ligi açısından bakıldığında çok başarılı bir dönem geçirdi. 2015 yılında aralık ayı içerisinde gerçekleşen seçim ile yerini Muharrem ustaya bırakmıştır.

Siyasette gündeme gelip gelmeyeceğine merak edenlere ise cevabını girmeyeceği yönünde vermiştir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir