İbrahim Çağlar Ne İş Yapar?

0

İbrahim Çağlar Ne İş Yapar?

Küçük yaşlarda ticarete başlayan İbrahim Çağlar, 2013 yılından itibaren 4 yıl İTO(İstanbul Ticaret Odası) yönetim kurulu başkanlığını 2017 Aralık ayına kadar görevini yapmıştır.

İbrahim Çağlar’ın Görevleri

1999 yılında İTO’da meclis üyeliği ile görevine başlamıştır. Ayrıca birçok dernek, vakıf (İTO, TOBB, ENVERDER, DEİK, TSE, TEPAV, DARÜLACEZA, İTHİB) üyeliyi yapmıştır. AK Parti ve MUSİAD kurucu üyesi olarak görev yapmıştır.

İbrahim Çağlar Kaç Saat çalışır?

Çok yoğun iş hayatı içinde çalışmış olan İbrahim Çağlar, Sivil Toplum Kuruluşlarında ve vakıflarda yoğunluğu devam ederdi. 2017 yılında 57 yaşında hayata veda etmiştir.

İbrahim Çağlar Nerelerde Çalışır?

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde başkan yardımcısı, İstanbul Ticaret Odası’nda; Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda Meclis Başkanlığı, Başkan Yardımcılığı olarak çalışmıştır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği. Ak Parti Kurucu üyeliği. Enerji Verimliliği Derneği’nde Genel Başkanlık. Dış Ekonomik ilişkiler Kurulu’nda Yönetim Kurulu Üyesi. Türk Standartlar Enstitüsü’nde Yönetim Kurulu Üyesi. Müstakil Sanayi ve İş adamları Derneği’nde Kurucu Üyesi olarak çalışmıştır. Ayrıca, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı’nda Mütevelli Heyeti Üyesi, Darülaceze Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi, Marmara Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı’nda Mütevelli Heyeti Üyesi olarak görev almış ve çalışmıştır.

Bu bölümde Çalışanlar İçin Aranan Özellikler

Dernek ve Vakıflara olan üyelikler çalışılan işe uygun gelişim ve yenilik sağlayacaktır.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir