İBB Personel Alımı 2018

0

İBB Personel Alımı 2018

Türkiye ve dünyanın önde gelen şehirlerinden biri olan İstanbul, belediyecilikte de lider şehirlerarasında yer alıyor. Her yıl İBB bünyesinde kadrolu ve taşeron olarak birçok kişi işe başlamakta ve farklı pozisyonlarda çalışarak hizmet sunmaktadır. 2018 yılında işe başlamak için kişilerin alım sürecinde eğitimlerini ve iş tecrübelerini belirten CV örneği hazırlayarak İBB 2018 yılında işe alım sürecinde başvuru yapabilirler.

İşe Alım Süreci İBB De Nasıl Oluyor

Öncelikle hangi pozisyonda çalışmak istiyorsanız, şansınızın yükselmesi için mutlaka uygun okullardan mezun olmanız gerekiyor. Başvuru sürecinde eğitim durumunuzu göz ardı etmeden siz de İBB personel alımı süreçlerinde dilediğiniz bölüm ve alana başvuru yaparak işe giriş sürecinde şansınızı deneyebilirsiniz.

İBB CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

İbb Personelleri Hangi İşleri Yapıyor

İBB bünyesinde birçok iş kolu mevcut olup, bu işlerde birçok çalışan hizmet vermektedir. Gerek masa başında olsun gerekse de saha da olsun çeşitli çalışanlar sektörde hizmet sunmaya devam ediyor. Siz de eğer iş alım sürecinde ilgili pozisyonlara başvuru yaparsanız, başvuru süreci sonunda başvurunuz onaylanırsa siz de iş pozisyonlarında başvuru yaptıklarınıza başlayarak çalışma hayatına İBB personeli olarak devam edebilirsiniz.

Günümüzde giderek artan iş fırsatları ile İstanbul büyük şehir belediyesinde siz de kendinize uygun iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İş başvuru süreci boyunca öz geçmişinizi detaylı bir şekilde belirten CV ile siz de İBB personel alımı için iş başvurusu yapabilirsiniz.

İBB Personel Alımı 2018 için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir