HSBC Personel Alımı 2014

0
[ads]

HSBC Personel Alımı 2014

HSBC Bank, bir dünya bankası olarak bulunduğu ülkelerde önde gelen bankacılık hizmetlerini yürütmeye devam ederken bir yandan da kadrosunda bulunan personelin diriliğini ve sürekliliğini sağlama adına yeni eleman alımlarına devam etmektedir. HSBC personel alımı 2014 yılında da devam edeceği edilen bilgiler arasındadır.

HSBC Bank’a 2014 yılı personel alımları

HSBC bank’ın öncelikleri arasında çalışanlarının kariyer gelişimleri yer almaktadır. Bu nedenle çalışanlarını hem verdiği eğitimlerle hem iş başında kazandıkları tecrübelerle çalıştıkları pozisyonun bir üst pozisyonuna çıkmaları için uğraş vermektedir. Bu yönüyle banka durağan personel profili yerine dinamik ve daha verimli bir çalışan kadrosuna sahip olmaktadır. Uygun gelişimde ve birikimdeki personel daha üst kadrolarda istihdam edilmek üzere değerlendirilmeye alınır. Getirilen pozisyonlarda başarılı olan ve kendini geliştirmeye devam eden personelin daha üzt kadrolar için önü açıktır.

hsbc-personel-alimi Banka ülkemizde her yıl personel alımına devam etmektedir. 2014 yılında da hem kariyer.net portalı üzerinden hem de kendi internet sitesindeki insan kaynakları bölümünden yapılan başvuruları değerlendirerek yeni eleman alımını gerçekleştirecektir. 2014 yılı için banka, elliden farklı iş ilanı ile başta stajyer alımı olmak üzere, müşteri temsilcisi, iç kontrol uzman yardımcısı, analist ve proje müdürü gibi alanlarda yeni personel edinme yoluna gidecektir. Belirtilen pozisyonlarda çalışmak üzere internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu aşağıdaki linkten de yapabilirsiniz;

HSBC Personel Alımı Başvurusuna Başvurmak İçin TIKLAYINIZ!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir