Hostes CV Örnekleri

0

Hostes CV ÖrnekleriHostes CV Örnekleri

Havayolu şirketlerinde hostes olarak adlandırılan bayan kabin memuru, uçakta yolcuların rahatını ve güvenliğini sağlayan kişidir. Günümüzde, hosteslik için personel istihdamı ihtiyacı sürekli artmaktadır. Sizde bu pozisyonda hızlı ve kolay iş başvurusu gerçekleştirmek için sitemizde bulunan hostes CV örneklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca boş hostes CV örnekleri bilgisayarınıza indirebilir, kolaylıkla doldurabilirsiniz.

Türkiye’de toplam 6 havayolu şirketi hostes personel alımı gerçekleştirmektedir.

 1. THY
 2. Pegasus
 3. Onur Air
 4. Atlasjet
 5. SunExpress
 6. Borajet

Ücretsiz Boş CV Şablonları

THY Hostes CV Örnekleri

THY kurumu, personel iş başvurularını, resmi web sitesi üzerinden, kurumsal sayfasından almaktadır. Kariyer sayfasında hazır formatta bulunan THY iş başvuru formu, 11 bölümden oluşmaktadır.

 1. Kişisel Bilgiler

Kişisel bilgiler bölümünde sol üst köşeye, maksimum boyut:420×540,150KB olan,  gif,jpg,jpeg veya png formatında vesikalık fotoğraf eklemeniz gerekiyor Formun sağ tarafında başvuru sahibinin kişisel ve iletişim bilgileri yer alıyor. Başvuru tarihi site tarafından otomatik kayıt ediliyor.

 1. Adli Ceza bilgileri

Adli cezanız bulunuyorsa “evet” demeniz halinde nedenini açıklayacağınız bir sekme ile karşılaşıyorsunuz. Burada ne için ceza aldığınızı kısaca açıklamanız gerekiyor.

 1. Sürücü Belgesi

Seçmeli alandan oluşuyor.

 1. Öğrenim Bilgileri
 2. Kurs ve Seminer Bilgileri
 3. İş tecrübesi
 4. Stajlar
 5. Yabancı dil bilgisi ve derecesi
 6. Bilgisayar bilgisi
 7. Referanslar
 8. Diğer bilgiler

Başvuru formunda bütün alanları doldurmak zorunlu tutuluyor.

Atlasglobal (atlasjet) Hostes Başvuru Formu

Atlasglobal Firmasına hosteslik için başvuru yapmak isteyen adaylardan kendi CV’leri hazırlanması isteniyor. Hazırlanan CV, insan kaynakları bölümüne e mail yolu ile iletiliyor. Başvuru hazırlamak için sitemizde hostes CV örneklerini inceleyebilirsiniz.

Pegasus Hostes CV Örnekleri

Pegasus firması hosteslik pozisyonu için adayların, kariyet.net ya da yenibiris.com sitelerinden başvurularını yapmaları gerekiyor. Ayrıca firmanın resmi web sitesinde kariyer başvuru sayfasından da bağlantılı sitelere yönlendirme yapılıyor.

Onur Air Hostes CV Örnekleri

Firmanın, hosteslik için iş başvuruları Kariyer.net sitesinden yapılıyor. Ayrıca açık pozisyonlar için bilgi firmanın resmi web sitesinden takip edilebiliyor.

SunExpress Hostes CV Örnekleri

Firma hostes alımları için iş başvurularını kariyer.net sitesinden kabul ediyor.

 

cv-olusturma

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir