Host CV Örnekleri

0

Host CV ÖrnekleriHost Özgeçmiş Örnekleri

Havayolu şirketlerinde host olarak adlandırılan erkek kabin memuru, uçakta yolcuların rahatını ve güvenliğini sağlayan kişidir. Bu pozisyon için personel istihdamı host/hosteslik konusunda eğitim veren okullardan veya kurslardan karşılandığı gibi, kişisel başvurularda değerlendirilir.

Kabin memuru olmak ve hızlı iş başvurusu gerçekleştirmek için sitemizde bulunan host CV örneklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca boş CV formlarını bilgisayarınıza indirebilir, kolaylıkla doldurabilirsiniz.

Türkiye’de toplam 6 havayolu şirketi host personel alımı gerçekleştirmektedir.

 1. THY
 2. Pegasus
 3. Onur Air
 4. Atlasjet
 5. SunExpress
 6. Borajet

THY Host CV Örnekleri

THY kurumu, personel iş başvuruları, resmi web sitesi üzerinden, kurumsal sayfasından yapılmaktadır. Kariyer sayfasında hazır formatta bulunan THY iş başvuru formu, 11 bölümden oluşmaktadır.

 1. Kişisel Bilgiler

Kişisel bilgiler bölümünde sol üst köşeye, maksimum boyut:420×540,150KB olan,  gif,jpg,jpeg veya png formatında vesikalık fotoğraf eklemeniz gerekiyor. Formun sağ tarafında başvuru sahibinin kişisel ve iletişim bilgileri yer alıyor. Başvuru tarihi site tarafından otomatik kayıt ediliyor.

 1. Adli Ceza bilgileri

Adli cezanız bulunuyorsa “evet” demeniz halinde nedenini açıklayacağınız bir sekme ile karşılaşıyorsunuz. Burada ne için ceza aldığınızı kısaca açıklamanız gerekiyor.

 1. Sürücü Belgesi

Seçmeli alandan oluşuyor.

 1. Öğrenim Bilgileri
 2. Kurs ve Seminer Bilgileri
 3. İş tecrübesi
 4. Stajlar
 5. Yabancı dil bilgisi ve derecesi
 6. Bilgisayar bilgisi
 7. Referanslar
 8. Diğer bilgiler

Başvuru formunda bütün alanları doldurmak zorunlu tutuluyor.

Atlasglobal (atlasjet)   Kabin Memuru CV hazırlama

Atlasglobal firmasına kabin memuru başvurusu yapmak isteyen adaylardan kendi CV’leri hazırlanması isteniyor. Hazırlanan CV, insan kaynakları bölümüne e mail yolu ile iletiliyor. Başvuru hazırlamak için sitemizde host CV örneklerini inceleyebilirsiniz.

Pegasus Host Başvuru Formu

Pegasus firmasında host olarak işe girmek isteyen adayların, kariyet.net ya da yenibiris.com sitelerinden iş başvurularını yapmaları gerekiyor. Ayrıca firmanın resmi web sitesinde kariyer başvuru sayfasından da bağlantılı sitelere yönlendirme yapılıyor.

Onur Air Host Başvuru Formu

Firmanın, host pozisyonu için iş başvuruları kariyer.net sitesinden yapılıyor. Ayrıca açık pozisyonlar için bilgi, firmanın resmi web sitesinden takip edilebiliyor.

SunExpress Host Başvuru Formu

Firma host alımları için iş başvurularını kariyer.net sitesinden kabul ediyor.

cv-olusturma

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir