Homer Simpson Özgeçmiş

0

Daha önce Hommer Simson’ın özgeçmişinin neye benzeyeceğini hiç hayal etmiş miydiniz? İşte burda, bu tembel, bira seven birey size ilham olabilir:) Hommer Simpson’ın şok edici deneyimleri hemen her alanı kapsıyor.

Homer Simpson cv

 

Matt Groening’e göre, Hommer 188 tane farklı işi oldu bu zamana kadar devam eden 400 bölümlük çizgi film boyunca. Ancak Hommer Simpson’ın ana mesleğine gelirsek Springfield Nükleer santralinde çalışmak olduğunu görüyoruz. Aslında mesleği  gereği emniyet müfettişi olarak gözükse de kendisi hayatı da işini de pek ciddiye almadığını görüyoruz.

The Simpsonlar çizgi filmini seven herkes bilir, Homer’ın aylık maaşı çok ortalama. Ailesi ile birlikte ortalama bir evde kalıyor, ucuz araba kullanıyor, bazen faturalarını ödemede zorlanıyor. Çizgi dizinin bir bölümünde Homer’ın maaşı ortaya çıkıyor. Kendisi senelik 24,395.80 dolar kazanıyor. Kesintiyi yani vergileri de eklediğimizde maaşı yıllık 18,833.88 dolar ediyor.

Hommer’ın çalıştığı Nükleer firmanın çalışma prensibi su prensibiyle çalışıyor. Springfield’de ana kaynak elektrik. Firma sahibi Charles Montgomery Burns pekte insan canlısı bir insan değil. Enerji santralini çok kötü bir şekilde yönetiyor. Düzenlenen bir denetimde yaklaşık 56.000.000 dolara  mal olacak, 342 ihlal bulundu. Yani buda Burns’un güvenlik önlemlerine pek para harcamadığını ve bunu önemsemediğini gösteriyor.

Homer’ın ilişkilerine baktığımızda Homer’ın ne kadar positive bir insan olduğunu görüyoruz.Onun en sevdiği çalışma arkadaşları Lenny Leonard ve Carl Carlson. Hommer işte sonra genellikle Moes Tavern’de takılıyor. Birde işte Hommer’ın bazı düşmanları var. Bunlardan en kotüsü Frank Grimes. Hommer’a karşı nefreti, çok güçlüydü. Hatta onun delilikleri intiharla son buldu.

İşte Hommer Simpson’ın Özgeçmişi! Sizlerde özgeçmişlerinizi hazırlarken iş dünyasına farklı gözlerden baktığınızda eminiz ki çok daha yaratıcı özgeçmişler hazırlayabileceksiniz.! İyi eğlenceler!

Efendim diğer ünlüler dünyasından özgeçmişlere buradan ulaşabilirsiniz!

Tabi sizi de unutmadık profesyonel özgeçmiş örneklerimizde burda !

Homer Simpson Özgeçmiş

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir