Hemşire CV Örnekleri 2018

0

Hemşire CV Örnekleri 2018

Hemşire Mesleği Hakkında Genel Bilgi

Sözleşmeli ve kadrolu olarak hizmet vermesi mümkün olan hemşireler, çalışmış oldukları kuruma bağlı olarak farklı sosyal olanaklara sahiptir. Genel olarak sözleşmeli olan hemşirelerin çalışma saatleri ve çalışma şartları biraz daha zor olurken genel olarak, hasta kabul, doktor hasta arasında ki bağlantı, hastaların ilaç kontrolleri, uyku düzeni ve beslenme, solunum, boşaltım gibi süreçlerde görev almaktadırlar. Özel ve devlet kurumlarında görev almaları mümkündür.

Hemşire CV’ si Neler İçermeli?

Hemşire CV’si içerisinde, daha önce çalışılmış olan hastane ve sağlık kuruluşlarının yanı sıra, sağlık sektöründe almış olduğu herhangi bir eğitim, yeterlilik ya da kurs hakkında tüm bilgilerin yer alması, özel bir hastaneye başvuru yapıldığında öncelik sağlayacaktır.

Hemşire Boş CV Şablonu İNDİR

Diğer CV Örneklerine ve Bos CV Şablonlarina Buradan Ulaşabilirsiniz!

Hemşire CV’ sinde Giriş Yazısı Nasıl Olmalı?

Kendinizi en net bir şekilde ifade etmeniz adına, doğru cümleler tercih etmeniz gerekmektedir. Profesyonel olarak hazırlanan bir giriş yazısı, rakiplerin bir adım önünde olmanıza imkân sağlayacaktır. Ekte belirtilenleri de giriş yazısında yer vermeniz gerekebilir.

Eğitim Bölümü Nasıl Yazılmalı?

Eğitim bölümü, son mezun olunan fakülte- üniversiteden başlayarak, sırasıyla geçmişe yönelik yazılır. Mezuniyet tarihi, mezuniyet notu gibi bilgiler yeterli olacaktır.

İş Deneyimi Alanı Nasıl Yazılmalı?

 İş deneyimi için, kısa süreli çalışma tarihleri göz ardı edilmelidir. İstikrarlı ve uzun süre hizmet verdiğiniz iş bilgileri sizler için daha iyi olacaktır.

Hangi Kişisel Özellikler ve Yetenekler Eklenmeli

Özel hastanelerin aradığı yetenekler ve yeterlilikler değişiklik gösterebilir. Bunun için başvuru yapacağınız hastane hakkında bilgi sahibi olmanız, yetenekler ve özellikleri daha doğru yazmanızda yardımcı olabilecektir.


CV Hazırlama Adımları

CV Hazırlama İle İlgili Tüm Detaylara Buradan Ulaşabilirsiniz! Yada Siz Sorun Biz Cevaplayalım!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir