Havelsan İş Başvurusu

0

Havelsan İş Başvurusu

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Yazılım Mühendisliği ile ilgili olan tüm ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile kurulmuştur. 1985 senesinde %98’i Türk Silahlı Kuvvetlerine ait olup tamamen yabancı şirket ortaklarından temizlenmiştir.  İşe alım dönemlerinde kendinize Havelsan’da bir yer ayarlamak istiyorsanız, etkili bir CV ile başvuru yapabilirsiniz. İş alım dönemlerinde farklı pozisyon ve ilgili alanlarda birçok yeni personeli kadrosuna katan Havelsan da siz de çalışarak Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Yazılım Mühendisliği alanında ki ihtiyaçları karşılamak için önemli görevlerde bulunabilirsiniz.

HAVELSAN CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Havelsan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde birçok gencin hayali olan Havelsan’da çalışmak için, etkili bir CV ile başvuru yapmak gerekiyor. Yapacağınız başvuru ile siz de Havelsan’da ki hayalinize ulaşabilirsiniz. Öncelikle başvuru yapmadan önce etkili ve içeriği zengin CV hazırlamanız gerekir. Hazırlayacağınız CV içerisinde önceki iş tecrübeleriniz, okul ve diploma detayları yer almalıdır. Zengin içeriğe sahip CV ile siz de Havelsan resmi web sitesini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Havelsan’da Hangi Bölümlere Başvuru Yapabilirsiniz

Siz de Havelsan’da iş başvurusu yapmak istediğinizde birçok iş fırsatından yararlanarak birçok pozisyonda çalışmaya başlayabilirsiniz. Konfigürasyon ve Veri Yönetimi Alan Uzmanından tutunda yazılım mühendisliği ve sistem mühendisliği gibi birçok alanda çalışmaya başlayabilirsinzi. Öncelikle etkili bir CV hazırlamalı ve size hitap eden iş fırsatlarını değerlendirerek dilediğiniz pozisyona Havelsan’da başvuru yaparak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Havelsan İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir