Halk Bankası İş başvurusu 2013

0

HALK BANKASI İş başvurusu 2013

 

Halk bank Türkiye genelinde yüzlerce şube ile her yıl 40-50 şube ile hizmet kaliteli hizmet veren bankalardan biridir. Sürekli gelişen ve ekonomiyi yönlendiren bankaların başında gelen Halk bankasına her yıl ortalama 750-1000 personel alımı yapmaktadır. Aldığı personelleri tamamen özenle seçen ve sınav ile seçen

Halk bankası kendi gelişimini ve gelişmeyi isteyen herkesi kendi bünyesine katıyor. Diğer bankalar gibi kendi sınavına tabi tutan Halk bankası bu yolla hem kariyer odaklı hem de %100 müşteri memnuniyetini önde tutmuş olacak. Halk bankasının verdiği güven ile birçok kişi halk bankasında çalışmayı istemekte bu yüzden sizin gibi birçok kişide başvuru yapmakta. Sizde Halk bankası personeli olmak için iletişime geçebilir ve Halk bankası ailesine katılabilirsiniz. Halk bankası en büyük gelişmenin personelleri ve personellerinin verdiği hizmet olarak tanımlamakta ve personelleri bu doğrultuda korumaktadır. Özel sınav ile seçeceği personellerini okurken de kendi bünyesini katmaktadır.

İster öğrenci, ister mezun isterse kariyer yapmış bir bankacı olun Halk bankasında herkesin durumuna göre bir açık vardır. Her sene aldığı 750-1000 personel ile büyümeyi katlamayı hedefleyen Halk bankası çalışanlarının hepsini bir tutmaktadır. Gelişimde sizin payınız olabilir ve Türkiye ekonomisine yön veren bir bankacı olabilirsiniz. Hemen aşağıda verdiğimiz linkte CV atarak başvuruda bulunabilir ve Halk bankası ailesine katılabilirsiniz.

halk

Halk Bankası İnsan Kaynakları – Başvuru Formu

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir