Hakmar İş Başvurusu

0

Hakmar İş Başvurusu

İlk olarak İstanbul’da hizmete giren Hakmar AVM, BİM ve A101 perakende marketlerin iş yapınsa sahiptir. Ancak bunlara göre biraz daha geç büyüdüğünden dolayı, biraz daha gerilerde kalıyor ve daha az takip ediliyor. Her ne kadar piyasayı diğer AVM’lere göre geriden takip eden Hakman marketler yeni şubelerini açmaktan da geri kalmıyor.  Böyle bir durumda da firma doğal olarak yeni personellere ihtiyaç duyuruyor.  Yerel marketler arasında yer alan Hakmar, alışveriş merkezinde iş başvuruş yapacak olanlar için aranan şartlar ve nelerdir?

HAKMAR CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

 Hakmar Şartları ve Saatleri

  Hakmar alışveriş merkezleri bünyesinde çalıştıracak personellerine yaklaşık yemek molaları da dâhil edilmek üzere 8,5 saat çalışma şartı koymuştur. Hakmar personellerine haftada bir gün tatil veriyor ve bir yılı dolduran personele 15 günlük bir yıllık izne çıkarıyor. Ayrıca Hakmar AVM birkaç dönemdir personellerini vardiyalı olarak çalıştırmaya başladığı söyleniyor.  Firma iş yerinde disipline ve nezakete çok önem veriyor. Personellerin müşterilerine karşı güler yüzlü ve ciddi olması konusunda oldukça hassas davranıyor.

 Hakmar İş Başvuru Süreci Nasıl İşliyor

 Hakmar personel ilanları gören bir kişi,  en yakın Hakmar mağazalarına giderek ya da firmanın İnternet sitesine giriş yapıp, İş başvuru yap linkine tıklayarak karşısına çıkan formu doldurarak firmaya iş başvurusunu gönderebilir. Başvuruyu inceleyen yöneticiler başvurularınızı olumlu değerlendirilmesi sonucunda sizinle iletişime geçerek iş görüşmesine davet ederler. Yöneticiler tarafından görüşmelerinizde olumlu geçip, aday değerlendirme aşamanız başarı ile tamamlarsanız sizi işe alarak işe başlayacağınız en yakın tarih verilerek, işe alımınız gerçekleştirilmektedir.

Hakmar İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir