Güvenlik Görevlisi CV Örneği 2017

0

Güvenlik Görevlileri Nasıl CV Hazırlamalı?

Güvenlik görevlileri için en önemli alan iş deneyimidir! Bu nedenle bir güvenlik görevlisinin özgeçmişinde en detaylı şekilde yer vermesi ve en çok önemsemesi gereken alan iş deneyimi alanıdır. Bir diğer alan ise referanslar kısmıdır. Daha önce nerde çalıştınız ve eski iş verenlerinizin sizin hakkındaki görüşleri neler? Bunlar oldukça önemli alanlar.
ozel-guvenlik-ozgecmis
Hadi şimdi hangi bilgiye nasıl yer vermelisiniz ona bir bakalım:
 • İş deneyimi alanı: özgeçmişinizin en önemli, çekirdek alanı!  Bu alanda daha önce yaptığınız, kariyer hedefi alanında belirttiğiniz yeteneklerinizi kanıtladığınız, iş deneyimlerinizi aktardığınız alandır. Bu alanın başlığında genellikle ” İş deneyimleri”, “Profesyonel deneyim” yada “İlgili Deneyimler” başlıklarından birini kullanabilirsiniz.
 • İş deneyimi alanında, anlatacağınız iş deneyimlerine tarihsel bir sıralamada gitmeyi unutmayın. Tarih sıralaması günümüzden, geçmişe doğru olmalıdır
 • Her bir iş için ayrı bir alan ayırın. Ve bu alanda firma ismini, bu firmadaki ünvanınızı, hangi tarihler arasında çalıştığınızı belirtmeyi unutmayın! Eğer son işinizde hala çalışıyorsanız ” İşer başladığınız tarihi – Halen” yazabilirsiniz.
 • Genel kural şöyledir: Her iş deneyiminde 3-5 ana özelliğe yani iş deneyimine yer vermektir. Son işinizi daha detaylı anlatabilirsiniz. Ancak son işinizden önceki işlerinizi daha basit bir şekilde 3-5 maddeden oluşmasına dikkat edin.Cümlelerinizde 3 Ana nokta belirleyin:
  • Eylem fiili
  • Ölçülebilir sayılar
  • Spesifik ve ilgili meslek görevleri

  Güvenlik görevlileri referans alanında neler yazmalı? Özgeçmişinde nasıl yer vermeli?

  Bu alan için şu iki kurguda uygulanabilir.

  • “Referanslar istendiği takdirde verilecektir” yazmanız yeterli.
  • Yada önemli referanslarınız varsa, bu kişileri isim soyisim, iletişim bilgileri, nerede hangi pozisyonda çalıştığı bilgilerine yer vermelisiniz. Ve ilk aranmasını istediğiniz kişiyi en üste yazın!

  Güvenlik Görevlisi CV Örneği 2017

  Özel Güvenlik CV Örneği

  Güvenlik Görevlisi CV Örnekleri İNDİR!

  Güvenlik Görevlisi CV Örneği PSD

  Tüm CV Örneklerine Buradan Ulaşabilirsiniz!

   

   

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir