Gülfem Saydan Sanver Özgeçmiş

0

Gülfem Saydan Sanver Özgeçmiş

Gülfem Saydan Sanver Kimdir?

Başarılarla bir ömür geçmiş, hayata bilgileriyle ışık tutan Gülfem Saydan Sanver hayatı anlatılmaktadır. Marmara üniversitesinde okumuştur. Bir süre Citibank N.A’da çalışmıştır. Öğrendiklerini ve çalışma hayatının ona kattığı değer sayesinde eğitim hayatına devam etmiştir. Kendini geliştirme konusunda örnekler arasında yer almaktadır. Yurtdışında eğitimine devam etmiştir. Paris’te yüksek lisans yaparak başarılarına devam etmiştir.

Gülfem Saydan Sanver Ödülleri

Pollie Award ödülünü ilk Türk olarak almıştır. Kendi başarılarıyla birçok insana örnek olmuştur. Yeditepe üniversitesinde Sevelen bir öğretmen olmuştur. Belirli yıllarda burada görev almıştır. Bilgilerini öğrencileriyle paylaşmıştır. Burada görevini tamamladıktan sonra Galatasaray üniversitesinde araştırmalar yapmıştır. Araştırmalarına Tübitak da destek vermiştir. Geleceğe büyük bir adım atmakla beraber araştırmalarına büyük bir ilgiyle devam etmektedir.


Gülfem Saydan Sanver Genel Bilgi

Cumhuriyet halk partisinde seçim kampanyalarının yürütmesinde de görev almıştır. Halkın isteklerini okuduğu bölüm sayesinde eğitim hayatının kattığı bilgi ışığında insanlara yol çizme konusunda da başarısına başarı katmıştır. Siyasal konuda da bilgilerini paylaşan Gülfem Saydan Sanver seçim kampanyasını da başarıyla sonuçlandırmıştır. Bir kez daha aldığı eğitimin verdiği emeğin hakkını vermiştir. Akıcı konuşması, zeki ve bilinçli tavırlarıyla insanların hayatına bir şeyler katan birisi olmaktadır. Genel anlamda sebep sonuç ilişkisini doğru bir biçimde aktarıyor olması, insanlara hayranlık uyandırması, diksiyonu ile öğrendiklerini anlatma konusunda da başarılı bir insan olmaktadır. Uluslararası siyasi danışmalar derneğinde de görev almaktadır. Siyasi anlamda başarılara imza atan genç yetenek Avrupa’da kitabı basılan biri olarak bir başarıya daha adım atmıştır. Televizyon programlarının aranan ismi olmuştur. Öğrendiklerini doğru bir şekilde insanlara aktarmaktadır. Aldığı eğitim ve bilinçli bir şekilde insanlara bir yön verme konusunda kendine özgü ifadesi olan bir insan olarak tanınmakta ve başarıya giden yolda genç yaşına rağmen örnek gösterilecek ve yaptığı araştırmalar sayesinde çizdiği yolda başarılarına devam etmektedir.

Gülfem Saydan Sanver Eğitim Bilgileri

Kimi insanlar hayatımızda tesadüf eseri bulunmaz. Gülfem Saydan Sanver de bu insanlarda biri olarak bulunmaktadır. Çünkü zekası, bilgisi ve yetenekleri sayesinde insanların hayatına bilgi, kendi, hayatına başarı katma konusunda uzman birisi olmuştur. Siyasi anlamda çalışmaları ve öğrendiklerini öğrencilerine aktarması öğretmenlik hayatına da başarı katmıştır.

Gülfem Saydan Sanver Kariyeri

Bu başarıları sayesinde iyi bir lider olmuştur. Aslında bu zor durumlarla başa çıkmak zannedildiği kadar kolay olmamaktadır. Ama her başarı zorlukları aşarak gelmektedir. Bu durumun en iyi örneği olmaktadır. Siyaset hakkındaki kavramlar o kadar karışık olmasına rağmen bu başarıyı kazanan biri olarak gerek yurtiçi, gerek yurt dışı birçok başarıyı kazanan genç yetenek kendisinin devam eden araştırmaları ve kazançları ön planda olmaktadır. Yetiştirdiği genç nesiller sayesinde de fikirlerini aktarmaktadır. Geleceğe güneş gibi doğan bu insan yaptıkları ve kazandığı başarılar sayesinde birçok gencin yolunu aydınlatmaktadır.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir