Grup Hatipoğlu Market İş Başvurusu 2013

0

Grup Hatipoğlu Market İş Başvurusu 2013

 

Grup Hatipoğlu market İstanbul üzerinde 30 farklı noktada şubesi olan ve her geçen gün iş hacmini büyüterek gelişen, perakende market markalarından birisidir. Grup Hatipoğlu, ismini kısa sürede duyurup, popüler bir yapı kazandığından dolayı her geçen gün iş hacmini büyütüp, daha fazla kişinin alışveriş yapabilmesi için yeni şubeler açmaktadır. Bu sebeple de ortaya çıkan işçi ihtiyacını karşılayabilmek için çeşitli kriterlerde elemanlar ile çalışmak istemektedir.

Grup Hatipoğlu marketleri şu anda çok sayıda reyoncu, kasiyer, şube müdürü, şöför ve personel sorumlusu almak istiyor. En az lise mezunu olmak kaydıyla eleman alımı yapmak isteyen Grup Hatipoğlu, çalışkan ve tercihen daha önce iş tecrübesi olan elemanlar arıyor. Çok sayıda şubesine eleman alımı yapacak olan Grup Hatipoğlu, güler yüzlü, kibar ve işini severek yapan kişilerle çalışmayı hedefliyor.

Grup Hatipoğlu, uzman ve uzun ömürlü eleman ekipleriyle çalışmayı hedeflemektedir. Bu yüzden de erkek eleman alımlarında tercihen askerlik yapmış kişileri tercih etmektedir. Mağaza müdürlüğü ve personel yetkilisi gibi işlerde ise askerlik ve üniversite mezunu olması şart koşulmaktadır. Sizde Grup Hatipoğlu market zincirlerinde yerinizi almak ve çalışmaya başlamak için hemen İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında bulunan en yakın şubeye başvurunuzu iletebilirsiniz.

hatipoğlu

Online başvuru Yapmak için TIKLAYINIZ!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir