Gölcük Tersane Komutanlığı Daimi İşçi Alımı

0

 

Gölcük Tersane Komutanlığı Daimi İşçi Alımı

Gölcük tersane komutanlığı daimi işçi alımı 2013 yılında en son 15 Kasım’a kadar başvuru yapan kişiler arasından seçilecek personelden oluşacaktır.”p/> Alınacak daimi personeller 1 ölçüm aletleri teknisyeni, 13 frezenci, 4 hidrolikçi, 29 motor yenileştirmeci, 1 ağır silah bakım onarımcısı, 32 vargel ve planlayıcı ve son olarak xda 22 tornacı olarak açıklanmıştır.

Daimi işçi olmak için gereken başvuru şartları

Başvuru yapacak adayların en az lise ve dengi okul mezunu olmaları gerekmektedir. Lise mezunu olup da belirtilen pozisyonlarda M.E.B kurslarından ustalık veya kalfalık belgesi alanlar da iş başvurusunda bulunabilirler. İşçi talebinde 2012 Kpss94 puanı baz alınacaktır. Bu puan türünden en az 60 alanlar iş başvurusunda bulunabilirler. Başvuran adaylara yapılan seçme ve değerlendirmeler sonucunda işe başlamaya hak kazanan işçiler frezeci mesleğinde çalıştırılacaklardır.

İşçi talebindeki şartlara uygun olanlar il merkezlerindeki müdürlüklerden veya iskur.gov.tr adresinden iş başvurunda bulunabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin haklarında işlem yapılacağı bildirilmiştir.

İşçi taleplerinin olduğu pozisyonlara başvuru yapanlardan nihai listelerde adı bulunan adaylar, eğitim durumu, yabancı dil bilgisi, öncelik durumu, tecrübe gibi kriterleri taşıyıp taşımadıklarını belirten belgeleri yazılı ve sözlü sınavdan önce ilgili kuruma ulaştırmaları gerekmektedir. Bu durumlarını belgeleyemeyen veya yanlış beyanda bulunan adaylar nihai listelerden çıkartılarak yerlerine yeni kişilerin alınacağı bildirilmiştir.

Bu pozisyonlara başvurmak için;

1)     Türk vatandaşı olmak,

2)     18 yaşını doldurmuş olmak,

3)     Affedilmiş olsa bile devletin zararına suçlar işlememiş olmak,

4)     Güvenlik tahkikatından olumlu rapor almak,

5)     Sağlık kurulu raporu almak,

6)     Kamudan ihraç edilmemiş olmak şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Bu iş pozisyonuna başvurmak için TIKLAYINIZ! 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir