Garanti Bankası İş Başvurusu

4

Garanti bankası Anadolu’daki şube ağını genişletiyor!! Bu genişleme ile birlikte birçok pozisyon için personel alımı gerçekleştirecek! Sizde Garanti Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden başvurularınızı gerçekleştirebilirisiniz.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Garanti Bankası personel alımları ve iş ilanları ile ilgilenen adaylar www.garanti.com.tr adresi üzerinde “İnsan Kaynakları” bölümü altında “Garantili Kariyer” bölümüne üye olarak bankanın iş ilanlarını görebilir,iş başvuru formunu doldurabilir ve özgeçmiş göndererek Garanti Bankası’na iş başvurusunda bulunabilirler.

garanti-bankasi-basvuru

 

 

NOT:Garanti Bankasın’da çalışmak ve fark yaratmak istiyorsanız harika bir CV’niz olmalıdır. İstenen özelliklere göre hazırlanmış bir CV’den daha iyi bir CV olamaz. Sizlere ücretsiz sunduğumuz CV hazırlama programlarıyla artık Harika bir Özgeçmiş yaratmanız mümkün sizde CV’nizi hazırlamak ve Garanti Bankasına bu CV ile başvurmak istiyorsanız hemen TIKLAYIN!!

Garanti Bankası Açık Pozisyonları görmek için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası İnsan Kaynakları sayfasına üye girişi yaparak İş Başvuru Formuna ulaşmak için TIKLAYINIZ!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Garanti Bankası İş Başvurusu"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

merhaba … Ankara’dan Fatma ben. Onlisans sosyal bilimler mezunuyum bilgisayar isletmenlik,is-kur yonetici asistanligi ve ingilizce sertifikalarim var is aramaktayim.

merhaba fatma hanım internet tabanlı işimizde çalışmak istermisiniz

merhaba … Bingölden özge ben.Önlisans işletme mezunuyum diksiyon ve ingilizce sertifikam var ve iş aramaktayım…

garanti sitesine inanmayın dolandırıcı bunlar tc kimlik numaranızı istiyorlar kayıt olurken hiçbir banka sizden tc kimlik numaranızı istemez dikkatli olun vermeyin bilgilerinizi benim gibi yanmayın sizde