Fotoğraflı CV Örnekleri

Fotoğraflı Özgeçmiş örnekleri

Özgeçmiş ve CV demek sizin bir firmaya kısaca iş geçmişinizi bildiren bir formdur. Özgeçmişinizi hazırlarken iş deneyimlerinizi, iletişim bilgilerinizi, okul bilgilerinizi, sertifikalarınızı düz yazı şeklinde olmadan, maddeler halinde net ve açık bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. İyi bir CV hazırlamak istiyorsanız bu hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Düz bir yazı yazarsanız, İK’cılar pekte CV’nize dikkat etmeyecektir. CV’niz karmaşık gözükecektir. Bu nedenle iş deneyimlerinizi maddeler halinde açık ve net bir şekilde belirtin. Bunun dışında doğru olmayan bilgilere yer vermemeniz. Çünkü yanlış bilgilere yer verirseniz, zaman içerisinde bilgi eksikliğiniz anlaşılacaktır. Ve bu sizi zor duruma düşürecektir.

Fotoğraflı Cv Hazırlama

CV hazırlarken CV’nizde hangi bilgiler yer almalı peki? Tabiki öncelikle size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerine yer vermelisiniz. Kariyer olarak neyi hedefliyorsunuz. Kariyer haaytınızda hangi başarılara imza attınız. Hangi derneklere üyesiniz, hangi klüplerde yer alıyorsunuz. İş deneyimlerinizi ve yapabildiğiniz becerilere yer vermeyi unutmayın.

Özgeçmişinizi oluştururken gereksiz bilgilere yer vermeyin. Ve iş bilgilerinizi başvurularınıza göre hazırlamayı unutmayın.

Fotoğraflı CV Örnekleri Hazırlıyorsanız bu yazılarada size yardımcı olabilir!

Fotoğraflı CV Örnekleri İndir

Yorum Bırakın!