Forum İstanbul İş Başvurusu 2013

0

 

Forum mağazalar zincirinin İstanbul’daki diğer bir üyesi forum İstanbul’dur. Forum İstanbul Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Kozmetikten gıdaya, hırdavattan elektroniğe, beyaz eşyadan dekorasyona, eğlenceden modaya daha birçok alanda kaliteli ve güler yüzlü bir hizmeti İstanbullulara sunmaktadır. Kurumsal kimliğini kaybetmeden avm dünyasında emin adımlarla ilerleyen Forum İstanbul bünyesinde çalıştırmak üzere birçok ekip üyesi aramaktadır.

 

Forum İstanbul iş başvurusu 2013 yılında devam edecek mi?

Forum İstanbul’da çalışmaya karar verdiyseniz şayet 2013 yılı içerisinde de başvuru yapmak oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. İlk olarak yapmanız gereken kuruluşun resmi web sitesine giriş yaparak bünyesinde barındırdığı mağazalara bakıp nerede kendinize uygun bir pozisyon olacağını tahmin etmek oldukça işinize yarayacaktır. forumistanbul Hangi alanlara yöneleceğinize karar verdikten sonra aynı sayfanın en altında sağ tarafta iş olanakları adlı butona tıklamalısınız. Açılan Forum İstanbul iş başvurusu 2013 formunu öncelikle dikkatli okumalısınız. Çünkü bir takım şart ve ilkeleri onaylamanız ve kabul etmeniz gerekmektedir. Ayrıca forum iş başvurusunun sadece alımı noktasında devreye girmektedir. Başvuru işleminden sonra kuruluş devreden çıkmakta ve sizleri mağaza veya firma yetkililerine yönlendirmektedir. Bu başvuru formunu eksik bir şekilde doldurun ve bu işlem esnasında hangi bölümde çalışacağınıza karar verin ve başvuruyu onaylayın.

Başvuru onayından sonra kabul olması durumundan yetkililer sizinle iletişime geçerek iş ve pozisyonlar hakkında bilgi verdikten sonra iş görüşmesine davet edeceklerdir. Güzel geçen bir görüşmenin ardından forum İstanbul’da çalışmaya mani ne olabilir?

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir